Kampanya Bulucu

Turkcell’den Buyurun Benim Sevgililer Günü Kampanyası

Turkcell, Sevgililer gününde aşkınızı sevgilinize “Buyurun Beniméle anlatmanız için bir kampanya başlattı. Bu Turkcell Kampanyası ile haftada 50 kuruşa sevgilinize özel Buyurun Benim servisini kullanın, turkcell.com.tr adresinden seçilmiş kampanyalı ürünlerde yüzde 40 indirim kazanın.

Kampanya 18 Şubat 2015 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak. Üstelik abonelik yapmış olduğunuz ilk hafta servisi kullanmak tamamen ücretsiz. Kampanyalı ürünler arasında şeffaf ekran koruyucular, araç şarj cihazları, araç içinde telefon tutacağı, taşınabilir şarj cihazı, kulaküstü kulaklıklar, selfie çubuğu gibi birçok ürün bulunuyor. Bu servisi kullanmak için Google Play Store, Appstore, T-Market gibi sitelerden indirebilirsiniz. Ya da telefonlarınızın mesaj bölümüne BUYRUN BENİM yazarak 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Servisi aktif hale getirmiş olduğunuz zaman kısa mesaj ile bir kod gönderilecek size. Bu kod ile www.turkcell.com.tr adresinden yapacağınız alışverişte yüzde 40 indirimi fiyat üzerinden uygulayabileceksiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için son kullanım tarihine kadar aktif hale getirmiş olmanız gerekiyor.

Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası

Turkcell Sevgililer Günü Kampanyasının detayları şu şekildedir:

4 Şubat – 18 Şubat tarihleri arasında;
1. Hemen Buyrun Benim Servisi’ne üye olun ve telefonunuz açamadığınız anlarda sevdiklerinizi kaydettiğiniz sesli mesajlarla karşılayın.
2. Uygulamayı T-Market, AppStore ve GooglePlay uygulama marketlerinden indirin ya da BUYRUN BENIM yazarak 2222 ye gonderin ya da kampanya görseli yanındaki ‘Hemen Katıl’ a tıklayın.
Appstore
T-Market
Google Play
3. Cep telefonunuza gelecek indirim kodunuz ile aşağıdaki ürünlerin herhangi bir tanesinde %40 indiriminizi kullanabilirsiniz.
Ürünler
Aksesuar
Telefon Aksesuar Cayka Turkcell T50 Şeffaf Ekran koruyucu
Telefon Aksesuar Crab XL Universal Araç İçi Telefon Tutacağı
Şarj cihazı Samsung Araç Şarjı 5W
Kulaklık Beats Solo HD Control Talk OE Kulaküstü Kulaklık
Telefon Aksesuar Cesim Bluetooth Monopod Selfie Çubuğu
Şarj cihazı Spada Taşınabilir Şarj Cihazı 7800 mAh
Şarj cihazı Urban Revolt Taşınabilir Şarj Cihazı 8800 mAh

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.