Kampanya Bulucu

Turkcell’den “Buyurun Benim” Hizmeti

Turkcell yeni bir uygulamayı hizmete sokarak, denenmemiş bir hizmeti deniyor. Bu hizmetin adı; Buyurun Benim. Bu hizmet siz telefona cevap veremediğinizde de sizin sesinizle sizi arayanları karşılayan bir hizmettir.

Bu hizmeti kullanmak haftada sadece 50 kuruştur. Kayıt olmuş olduğunuzda ilk hafta ücretsiz kullanırsınız. Sesli mesajı konuşarak siz kaydedersiniz. İstediğiniz şeyi söyleyerek oluşturacağınız ses kaydını sizi arayan herkese dinletebilir, ya da sadece seçtiğiniz kişileri siz aradığınızda dinletebilirsiniz. Tek tek kişiye ya da bir gruba özel sesler kaydedebilirsiniz. Akıllı telefonlara gelen bu özellik uygulama olarak ücretsiz indirilmeli. Google Play Store’dan ya da AppStore’dan indirebilirsiniz. Daha sonra uygulamayı çalıştırıp, mikrofon görüntüsüne bakarak kayıt oluşturabilirsiniz. Daha sonra kayıtı rehberden istediklerinizi seçebilirsiniz. Bu kadar basit. Bu uygulama sadece iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda çalışacaktır. Eğer isterseniz, bu servisi daha sonra iptal edebilirsiniz. Oluşturulacak olan kayıtlar ilk 30 saniye için geçerli olabilecektir.

Turkcell Buyurun Benim

Turkcell Buyrun Benim Kampanyasının detayları şu şekilde:

Uygulamayı T-Market, AppStore ve GooglePlay uygulama marketlerinden indirebilir ve telefonunuza gelen onay koduyla uygulamaya giriş yaptıktan sonra servisi kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama ekranındaki mikrofon görüntüsüne basarak ses kaydı oluşturabilir, sonra dilerseniz herkese ya da rehberden seçtiğiniz kişilere hazırladığınız sesli mesajları dinletebilirsiniz.
Ses kaydınızı oluşturabileceğiniz Buyrun Benim mobil uygulaması, Android veya iOS işletim sistemli akıllı telefonlarda çalışabilmektedir.
• Ses kaydınızı oluşturduktan sonra dilerseniz ses kaydınıza isim verebilirsiniz. İsim vermediğiniz takdirde ses kayıtlarınız kayıt tarihiyle listelenir.
• Kaydı gerçekleştirdikten sonra “Herkes” düğmesine basarak herkese dinletilmek üzere ses kaydınızı tanımlayabilirsiniz.
• Oluşturduğunuz ses kaydını sadece sizin belirlediğiniz kişilere özel dinletmek üzere de kullanabilirsiniz. Ses kaydınızı oluşturup ekrandaki “Rehberden Seç” düğmesine bastıktan sonra açılan rehberden dinletmek istediğiniz kişileri seçip ekrandaki ”Seçtiklerime Dinlet” düğmesine basarak tanımlayabilirsiniz.
• Dinletilenler bölümünden herkese dinletmek üzere ve kişi/gruba özel dinletmek özere oluşturduğunuz ses kayıtlarını tekrar dinleyebilir, kayıtlarınızı silebilir ve dilerseniz servisi kullandığınıza dair paylaşım gerçekleştirebilirsiniz.
Kişiye özel dinletme ayarı yapmadığınız bir kişi sizi aradığında eğer herkese dinletmek üzere bir ses kaydı oluşturmuşsanız onu dinler, oluşturmamışsanız standart “dııt-dııt” tonunu dinler. Herkese dinletmek üzere bir ses kaydı oluşturmuş olsanız bile, eğer bir kişiye özel dinletmek üzere ses kaydı oluşturmuşsanız kişiye özel olan ses kaydınız dinletilir.
Abonelik ilk hafta ücretsiz olup sonrasında haftada %18 KDV ve %25 ÖİV dahil 0,50 TL olarak ücretlenir. Abonelik aylık olarak yenilenir. Aboneliğin ilk haftasının ücretsiz olması durumu sadece servise ilk defa abone olan müşterilerimiz için geçerlidir. Servisi iptal edip tekrar servis aboneliğini başlatmak isteyen aboneler direk standart vergiler dahil haftalık 0,50 TL olarak ücretlenir.
Üyelik iptali için 2222’ye IPTAL BUYRUN BENIM yazıp göndermek gereklidir.
Buyrun Benim aboneliği 2383’ten gelen tanıtım mesajını KABUL yazıp yanıtlayarak da başlatılabilir.
Buyrun Benim kayıtlarınızı telefonunuza açana kadar gecen ilk 30 saniye boyunca sizi arayanlara dinletebilirsiniz. Meşgulken Buyrun Benim de oluşturduğunuz kayıt dinletilmek üzere devreye girmez.

• Meşgulde beklet ayarı var ise “aradığınız kişi şu anda başka bir kişiyle görüşüyor, lütfen hattan ayrılmayınız” anonsu dinletilir.
• Meşgulde beklet ayarı yok ise “aradığınız kişi şu anda meşgul, sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakabilirsiniz” anonsu dinletilir.
BUYRUN BENIM yaz 2222’ye gönder

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeynep dedi ki:

    Bıraktığımız sesli mesajlar karşı tarafa gidiyor mu?Aptalca bir soru belki ama ben engellendiğimi düşünmüştüm bu anonsu duyunca.