Turkcell'den Bu İkili Kaçmaz | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell’den Bu İkili Kaçmaz

Turkcell yeni kampanyası ile hem her yöne 500 dak. konuşabileceğin süre, hem de doyasıya internette gezinebileceğin 1 GB İnterneti verdiği yeni bir kampanya başlattı. Üstelik sadece aylık 30 Lira. Üstelik “Kaçmaz İkili Yıllık Abonelik Kampanyası” adı verilen bu kampanyada 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi var.

Bu kampanya paketinden yararlanmak için ya Yeni Genç Tarifede olmalısınız, ya da diğer faturalı tarifelerde olup 25 yaşından küçük olmalısınız. Eğer bu şartları sağlamıyorsanız kampanya paketini kullanabilir fakat 35 Lira ödersiniz. Söylenen bu fiyatların hepsine %18 KDV ile %25 Özel İletişim Vergisi dahildir. Fakat Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Kampanyada size sunulan her yöne 500 dakika + 1 GB internet hakkını sadece yurtiçinde kullanabilirsiniz. Ücretlendirme periyodu ise konuşulan dakikalarda 6 saniye bazında, internette de 1 KB bazında düşer. Kampanyada ki dakikalarınızı aşmış olduğunuzda dakikada 44 Kuruş olarak, internet data paketinizi aştığınızda 100 MB 5 Lira olarak ücretlendirilirsiniz.

Eğer bu kampanyadan hemen yararlanmaya başlamak istiyorsanız telefonlarınızın mesaj bölümüne büyük harflerle KACMAZ İKİLİ yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.