Kampanya Bulucu

Turkcell’den Bluetooth Kulaklık ve VR Gözlük Hediyeli LG G3 Kampanyası

Turkcell’den oldukça avantajlı bir cihaz kampanyası başladı. Şimdi Turkcell’in resmi internet sitesinden taksitli olarak LG G3 16 GB ya da 32 GB almış olduğunuzda size Bluetooth kulaklık ve VR gözlük hediye edilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell kampanyası ile 24 ay taksitli olarak LG G3 almış olduğunuzda ayda sadece 71,99 TL taksit ödeyerek cihaza sahip olabilirsiniz. Cihazın toplam fiyatı 1.899 TL’dir. Bu kampanyadan yararlanmış olduğunuzda 120 TL değerinde ki Philips marka Bluetooth kulaklık ile LG marka VR gözlük hediye edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Turkcell müşterilerinin katılımına açıktır. Yeni abone, eski abone fark etmeden tüm Faturalı Turkcell hat kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için alışverişin www.turkcell.com.tr adresinden yapılması gerekir. Turkcell iletişim Merkezlerinden yapılan işlemlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

7 Temmuz tarihinde başlayan bu LG kampanyaları 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell müşterileri bu tarihe kadar internet sitesinden satış işlemini gerçekleştirmelidir. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için, stokların tükenmesi durumunda kampanya daha erken bir tarihte bitebilir.

Kampanyadan Yararlanmak için Herhangi Bir Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Kampanya kapsamında 24 aylık bir taahhüt vermek gerekecektir. Vermiş olduğunuz taahhüdü süre dolmadan bozarsanız, yani faturalı hattınızı iptal ederseniz, kalan taksitlerin hepsi son faturanıza yansıtılır. Bunun dışında başka bir cezai bedel olmayacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Limit puanı yeten Turkcell Faturalı hat müşterileri www.turkcell.com.tr adresine girerek bu ürünü satın alıp kampanyadan yararlanabilirsiniz. Adınıza olan Turkcell hatlar, bu hatların tarifeleri, ödeme alışkanlıkları vs. göz önünde bulundurularak bir limit puan belirlenecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.