Kampanya Bulucu

Turkcell’den Bireysel VINN WiFi Kampanyası: Ayda 10 TL

Yeni başlayan bir Turkcell kampanyası aynı internetinizi hem evde, hem de dışarıda kullanabilin diye internet kampanyalarına yeni bir boyut getirdi; Bireysel VINN WiFi Kampanyası. Bu kampanya ile interneti istediğiniz yerde kullanmak ile kalmayacaksınız, sevdikleriniz ile de paylaşabileceksiniz. Üstelik ayda sadece 10 TL’ye

Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar kampanyaya başvurmuş olduğunuzda ayda sadece 10 TL’ye alabileceksiniz. İnternetinizi de korkmadan güvenle kullanabileceksiniz. Çünkü tüm internet paketleri limiti dolduğunda durma özelliğine sahip. Kampanyaya size verilecek olan modemler de dahildir. Bu nedenle kampanya stoklarla sınırlı tutulmuştur. Paketinizdeki internet bittiğinde internet hızınız yeni bir fatura döneminin başlangıcına kadar 5 kbps’a düşecektir. Sınırsız limiti olan internet paketini almış olduğunuzda ise 15 GB’lık bir adil kullanım kotası bulunur. Bu adil kullanım kotasını geçmiş olduğunuzda internet hızınız otomatik 128 kbps hızına düşecektir.

Turkcell VINN WiFi Kampanyası

Turkcell Bireysel VINN WiFi Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanyaya VINN WiFi E5221 ve VINN WiFi MF65M modemler dahildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
• Yeni bir hat açılışı yapıldığında 44 TL’lik yeni tesis hat ücreti (aylık 3,67 TL) ve 17,95 TL’lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,50 TL) 12 eşit taksit halinde, 1,50 TL’lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya toplam 6,66 TL ilave edilmektedir.
Paket fiyatına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
• Tüm paketler Limitinde Duran özelliğine sahiptir. Aylık kotanın doldurulması durumunda erişim hızı bir sonraki paket yükleme dönemine veya JOKER Paket alımına kadar 5 kbps’ye düşürülecektir.
• Sınırsız (15 GB) teklifte adil kullanım politikası gereği dönem içi kullanm 15 GB’a ulaştıktan sonra erişim hızı 128 kbps’e, ilave 3,75 GB’lık kullanımdan sonra da 96 kbps’e düşürülecektir. Faturaya ek bir ücret yansımayacaktır.
• Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir. Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
• Sözleşmeden doğan damga vergisi (seçilmiş olan pakete göre), tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
• Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmez ise, gönderilecek ilk faturada 1,36 TL’lik TGM ruhsat ve 1,36 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 2,62 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.
• Cihazınızı bilgisayarınıza yüklemenizle beraber, Turkcell 3G kapsama alanı dahilinde internete bağlanabilirsiniz üstelik internetinizi aynı anda 10 kişiye kadar paylaştırabilirsiniz.
• Mevcutta Turkcell faturalı ses hattınız varsa kampanyaya katılım için Turkcell faturalı ses hattınızla Turkcell Tek Fatura özeliğini aktiflemeniz gerekmektedir. Böylece kampanyadan yaralandığınız data hattınızın kullanım tutarı ve ses hattınızın kullanım tutarı tek bir faturada ücretlendirilecektir. Kampanya katılımından sonra dilerseniz TEK FATURA İPTAL yazıp 2222’ye göndererek bu özelliği iptal edebilirsiniz.
• VINN WiFi’lı Tablet tekliflerinin detayları için tıklayınız.
• VINN WiFi arayüzüne http://vinn.wifi adresinden ulaşabilir, internet hattınıza gelen bilgilendirme SMS’lerini buradan takip edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.