Kampanya Bulucu

Turkcell’den BiP Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell’den müşterilerini sevindiren kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında  BiP ile mesajlaştıkça kazanıyor, kazandıkça mesajlaşıyor!  BiP’ten arkadaşlarınla grubunu kur ve grupta mesajlaşmaya başla, 1 GB senin olsun.  Ayrıca her ayın BiP yıldızları 30 gün içerisinde 250 mesaja ulaştıkları takdirde 2GB daha kazanabileceksiniz ve BiP’te grup kuran ve kurduğu grup içerisinde mesajlaşmaya başlayan Turkcell’liler attıkları ilk mesajın ardından haftalık 1GB hediye internet kazacaktır. BiP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen kişiler – BiP yıldızları – olarak seçilir ve 30 günlük süre içerisinde 250 mesaja ulaştıkları takdirde BiP Özel Haftalık 2GB hediye internet paketini kazanır, dönemin BiP yıldızı olarak sayılacak kullanıcılar BiP tarafından yapılan kullanım yoğunluğu analizlerine göre belirlenir ve belirlenen dönemin BiP yıldızı olup olmadığı bilgisi kullanıcılar ile paylaşılmaz. Tüm BiP kullanıcıları kampanyadan yararlanabileceklerini görmek için 30 gün içerisinde 250 mesaja ulaşmak durumundadırlar. Kampanya Bip Uygulamasını indirip yükleyen kullanıcılar ve kampanya koşullarını yerine getiren kullancılar içindir. Bip uygulamasını edinmek için, eğer Android işletim sistemine sahip ve Android sürümünüz 4.4.4 ve üzeri ise Google Play Store üzerine gelerek arama bölümüne Bip yazın. Daha sonra karşınıza gelen bölümde Turkcell Bip Mesajlaşma uygulamasının indirme sayfası çıkacaktır. Bu bölümde yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıkladığınız taktirde internet ve cep telefonu hızınıza bağlı olarak uygulama telefonunuza yüklenecektir. Eğer İOS işletim sitemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz,  Apple Store üzerine gelerek arama bölümüne Bip yazın. Daha sonra karşınıza gelen bölümde Turkcell Bip Mesajlaşma uygulamasının indirme sayfası çıkacaktır. Bu bölümde gri ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıkladığınız taktirde internet ve cep telefonu hızınıza bağlı olarak uygulama telefonunuza yüklenecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 19 Mayıs 2017 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında kampanya katılım koşullarını yerine getiren üyeler ve aboneler kampanya kapsamındaki faydalardan  yararlanabileceklerdir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı / ön ödemeli; bireysel/kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.
  • Grup kur kampanyası için aylık katılım sınırı 10.000.000 olarak belirlenmiştir. BiP Özel Haftalık 2GB kampanyası için herhangi bir katılım sınırı bulunmamaktadır.
  • Hediye internet  yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
  • Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün, kullanıcıya gelen SMS bilgilendirmesi ile başlar.
  • Her abone Grup Kur Kampanyasından 31 gün içinde yalnızca 1 kez hediye kazanma hakkına sahiptir. BiP Özel Haftalık 2GB kampanyasından ise bir kullanıcı yalnızca bir kez yararlanabilir.
  • Kampanya hakkında her hangi bir sorun ya da dileğiniz var ise Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde yer alan müşteri iletişim formunu doldurarak kampanya kapsamında hakkındaki görüş ve önerilenizi Turkcell’e iletebilirsiniz.
  • Turkcell kampanya katılım koşullarını ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir probleminiz olur ise 7/24 açık olan müşteri temsiliği hattını arayabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.