Kampanya Bulucu

Turkcell’den Ben Yaptım 500 Kampanyası: 21 TL

Turkcell’in sadece hazır kart aboneleri için başlatmış olduğu bir kampanya ile şimdi doya doya konuşabilir ve isterseniz doya doya mesajlaşabilir ya da internete girebilirsiniz. Bu kampanya ile kendi ihtiyacınıza göre paketinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell kampanyası ile 21 TL karşılığında 30 gün boyunca geçerli olacak toplam 500 dakika alabileceksiniz. Bu 500 dakikanın 250 dakikası her yöne kullanılabilirken, 250 dakikası da sadece Turkcell yönüne yapılan aramalarda kullanılabilecek. Eğer isterseniz ihtiyacınıza göre, ek olarak 7 TL karşılığında 9.000 SMS alabilirsiniz. Bu mesajların da 1.500’ü her yöne olurken, 7.500’ü sadece Turkcell yönüne gönderilebilir. Yine ihtiyacınıza göre ek 9 TL’ye 1 GB internet de alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan 25 Yaşını doldurmayan Turkcell Hazır Kart müşterileri yararlanabilir. GençPlus tarifesi, genç Tarife, Canımın 3ü, Bizbize Kamu, Standart, Tarife Saniye, Konuş Kazan ve Çiftçi tarifeleri dışında ki tüm Turkcell Hazır kart tarifelerinde olanlar bu kampanyadan faydalanabilirler. Bu tarifede olan müşteriler eğer 25 yaşının üzerindeyse kampanya geçersiz sayılacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanacak paketi almak istiyorsanız 500 dakika için telefonunuzun mesaj bölümüne BENYAPTIM yazarak 2222’ye göndermeniz gerekiyor. Her yöne 1.500 SMS için 1500SMS, Turkcellilere 7.500 SMS için ise 7500SMS yazarak yine 2222’ye göndermeniz gerekiyor. İnternet paketi için ise EK1GB yazarak 2222’ye göndermeniz gerekir. Bu paketlerin yüklenmesi için kampanya şartlarını sağlıyor olmanız ve hattınızda yeterli bakiyenin bulunması gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son tarih 30 Eylül 2015’tir. Bu tarihe kadar yapılan başvurularda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyanın uzatılıp, uzatılmayacağı konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.