Kampanya Bulucu

Turkcell’den Aylık 1 TL’ye Küçük İnternet Kampanyası

İnternet ve diğer iletişim konularında yaratıcı çözümler sunan Turkcell Kampanyaları, bu defa ayda sadece 1 TL’ye mini bir internet kampanyası başlattı. Büyük internet kampanyalarının aksine, sadece ihtiyacınız olan kadarını kullanmanızı sağlayacak ya da akıllı telefonlarınızı internet ile tanıştıracak 50 MB internet kotası sunuluyor.

Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek ve bu kampanyadan sadece son 3 ay içerisinde internet paketi kullanmayıp ya da internet kullanımı 3 MB’ın altında olanlar yararlanabilecek. 3 aylık ortalama internet harcaması 12 TL’nin üzerinde olanlar da bu kampanyadan yararlanamayacak. Bu kampanya koşullarını sağlayan her kişi kampanyadan yararlanabilecek ve sadece 1 TL karşılığında bir ay boyunca kullanabileceği 50 MB internet kullanabilecek. Kullanılacak internetin erişim hızı en fazla 256 kbps olabilecek. Eğer paketi iptal etmez iseniz, her ay otomatik olarak bu paket yenilenecek ve 6 ay boyunca faydalanabileceksiniz.

Turkcell Küçük internet Pak3eti

Turkcell Küçük İnternet Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanyadan son 3 ayda internet paketi bulunmayan ve internet kullanımı 3 MB’ın altında olan, son 3 aylık ortalama harcaması 12 TL ve altında olan ve akıllı cihaz kullanmayan abonelerimiz faydalanabilirler.
• Kampanya koşullarını sağlayan abonelerimize bir ay geçerli 50 MB internet paketi 1 TL karşılığında sunulacaktır.
• Kampanya kapsamında sunulan 50 MB’ın üst erişim hızı 256 kbps’tır.
• İptal edilmediği sürece paket tüm vergiler dahil aylık 1 TL’den her ay yenilenecek olup 6 ay boyunca bu kampanyadan yararlanılabilmektedir.
• Mevcutta aktif internet paketi bulunan aboneler kampanyaya katılamaz.
• 50 MB’ı kullanan müşterilerimizin internet hızı 5 kbps’a indirilerek, paket aşımı yansıtılmayacaktır.
• Paket kullanımları 3. şahıslara devredilemez. Aboneler, kampanyaya sadece 1 defa katılabilir.
• Paket fiyatına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.