Kampanya Bulucu

Turkcell’den Ayda 1 TL’ye Akıllı Telefon

Turkcell’den fırtına gibi bir kampanya geldi. Bu kampanya sayesinde akıllı telefonu olmayan hiç kimse kalmayacak. Kullanmış olduğunuz tarifeye ek bir taksit ödeyerek çok uygun fiyata, akıllı telefon sahibi olabilirsiniz. Bazı tarife ve taksit imkanlarında bazı akıllı telefonlar ayda sadece ek 1 TL’ye alınabilecek nitelikte. Üstelik bu akıllı telefonların hepsi 2014 model. Yani kafanızda bu telefonların eski ya da kalitesiz olduğu düşüncesi bulunmasın. Hatta telefonları sıralamak gerekirse Samsung Galaxy Ace 4, Turkcell T50, LG G2 Mini, Samsıng Galaxy Note 3 Neo, Samsung Galaxy S5 16 GB.

Bu kampanya ile seçmiş olduğunuz akıllı telefonlardan birine 36 aya kadar yapabileceğiniz taksitlerle sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için 25 Kasım’a kadar Turkcell yetkili bayilerine mutlaka uğramalısınız. Çünkü25 Kasım kampanyanın geçerli olacağı son tarih.

Bu kampanyadan yararlanmış olduğunuz taksit  kadar, o tarifeye taahhüt vermiş olduğunuzu da unutmamalısınız. Ona göre taksit seçeneğinde bulunun. Kampanyanın en büyük detayı ise, Limit puan uygulaması. Bu limit puan uygulamasında sizin TC kimlik numaranız ile adınıza çıkarımlı tüm hatlar, bu hatlarda ki ödeme alışkanlıkları ve kullandığınız tarifeler üzerinden bir puan belirlenir ve siz bu puana göre kampanyadan yararlanabilirsiniz. Doğal olarak limit puan kaydı olmayan, Turkcell kullanmayan kişiler bu kampanyadan yararlanamaz.

Turkcell Akıllı Telefon Cihaz kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Kampanya dahilindeki akıllı telefonlara belirtilen tekliflerle sahip olabilmek için, 12/24 ya da 36 ay taahhütlü tarife ya da internet paketi ile birlikte alınması gereklidir.
  • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmakta olup limit puanınız TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek belirlenir.  Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
  • Limit puanı yeterli olmayan, daha önce Turkcell’de kaydı bulunmayan ya da numarasını Turkcell’e taşıyarak kampanya tekliflerinden faydalanmak isteyen müşterilerin kampanya tekliflerinden faydalanmak için, “Destek hizmeti verme şartlarını sağlayan Turkcell İletişim Merkezleri”ne başvurarak banka kredili tekliflerden; 12, 24, 36 ay taahhütle faydalanması gereklidir. Banka kredili teklifler, ancak müşterinin onayı ile bankaya başvurulan ve bankadan gelen “kredi onayına” göre sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onayı vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
  • Kampanya koşullarına aykırılığın gerçekleşmesi halinde, BTK’nın belirlediği usullere uygun olarak hesaplanan tutar cayma bedeli olarak faturaya yansıtılır.
  • Turkcell’in kampanya tarih ve şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.