Kampanya Bulucu

Turkcell’den Askercell Kampanyası

Türk silahlı Kuvvetlerinin almış olduğu bir karar ile artık askerlerin belirli koşullar altında telefon kullanması serbest. İnternet kullanımı ve internet ile çalışan programlar dışında askerler de artık konuşabilir ve mesajlaşabilir. Askeri şartlara uygun çıkarılan Askercell de bir Turkcell kampanyası olarak askerlere hizmet veriyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanyanın en büyük avantajı tabi ki tüm askerleri uygun koşullarla iletişim kurmasına izin vermek. Bunun yanı sıra askerlere özel olarak çıkarılan paketler de oldukça uygun. Ayda 15 TL’ye her yöne 400 dakika alabilirken, 5 TL’ye de her yöne 1.000 SMS alma şansınız bulunuyor. Eğer her isini birden alırsanız da sabit hatlarla konuşabileceğiniz 180 dakika size hediye ediliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

3 ay önce çıkmış olan bu Askercel uygulaması 3 ay içerisinde tam 60bin aboneye ulaştı. Kampanyadan yeni dönem askerlerin hepsi yararlanabilir. Yapılması gereken tek şey en yakın Turkcell İletişim Merkezine giderek kampanya için gerekli işlemleri yapmaktır.

Kampanya Ne Zamana kadar Devam Edecek?

Bu Askercell kampanyaları için herhangi bir süre sınırlanması belirlenmemiş. TSK’nın alacağı karara göre uygulama kalkarsa otomatik olarak kampanya bitebilir. Ayrıca Turkcell bu kampanyanın koşullarını değiştirme hakkını veya kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine ya da Turkcell Yetkili satıcılara giderek işlem yapabilirsiniz. Bu ücretsiz işlemde size 5 mobil ve 2 sabit hat olmak üzere toplam 7 numara tanımlanır ve sadece bu 7 numara ile konuşabilirsiniz. Yine buna uygun konuşma ve SMS paketleri bulunur ve size uygun olanları alabilirsiniz.

Konuşma Paketlerini Nasıl Alabilirim?

15 TL’ye her yöne 400 dakika almak için telefonun mesaj bölümüne ASKER 400 DK yazıp, 5 TL karşılığında 1.000 SMS almak için ASKER 1000SMS yazıp, 20 TL karşılığında her ikisini birden almanız için de ASKER IKILI yazarak 2222’ye göndermeniz gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.