Kampanya Bulucu

Turkcell’den Akıllı Telefon Kampanyaları

Telefon teknolojisinin son ürünü olan akıllı telefonlar, artık hayatımızın ayrılmaz birer parçaları oldular. Öyle bir ilerleme kaydedildi ki artık akıllı telefonlar en temel iletişim ihtiyacı haline geldi. Şimdi yeni başlayan bir Turkcell kampanyası ile teknolojinin son ürünü akıllı telefonlara ulaşmak çok daha kolay

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu akıllı telefon kampanyası ile www.turkcell.com.tr adresinde yer alan akıllı telefonları hem piyasa fiyatından çok daha ucuz ve uygun fiyata alabilirsiniz, hem de Turkcell güvencesi ile bir akıllı telefon alabilirsiniz. Kampanyalı ürünler Turkcell.com.tr adresinde bulunan telefonlarla sınırlı tutulacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem faturalı, hem de faturasız tüm Turkcell kullanıcılarının katılımına açıktır. Yeni müşteri ya da mevcut müşteri olmanız kampanya açısında bir şey değiştirmeyecektir, her Turkcell müşterisi bu kampanyadan eşit şartlarda yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için www.turkcell.com.tr adresinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Kampanyanın ilan edildiği sayfada kampanyaya dahil olan akıllı telefonları ve ücretine dair tüm detayları görebilirsiniz. İsterseniz taksitli olarak, isterseniz de peşin olarak satın alabilme şansınız bulunur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

8 Eylül tarihinde başlayan bu akıllı telefon kampanyaları 15 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında satın alma işlemini gerçekleştirmelidir. Bu tarihler dışında kampanyalı fiyatlar ve indirimler olmayacaktır. Ayrıca kampanya stoklarla sınırlı tutulduğu için kampanya tarihi dolmadan cihazlar tükenebilir.

Kampanya Hangi Cihazlarda Geçerlidir?

Kampanya yeni çıkmış olan cihazlardan seçilen geniş bir yelpazeye sahip. Kampanya dahilindeki ürünleri görmek için internet sitesinde kampanyanın ilan edildiği sayfayı inceleyebilirsiniz. Turkcell, haber vermeksizin kampanyalı ürünlerin indirim oranlarını ve fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.