Kampanya Bulucu

Turkcell’den Akıllı Telefon Alımlarına 100 TL İndirim

Akıllı telefonlar, artık her kesimden insanın en temel ihtiyaçları arasına girdi. Bu nedenle bunlar için de bir takım kampanyalar düzenlenmesi kaçınılmaz oldu. Şimdi Turkcell kampanyası ile alacağınız akıllı telefonlardan 100 TL İndirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu akıllı telefon kampanyası ile kampanya tarihleri arasında www.turkcell.com.tr adresinden belirlenen akıllı telefonlardan birini almış olduğunuzda bir hediye çeki kazanacaksınız. Bu hediye çekini 250 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim olarak kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm Turkcell müşterilerinin katılımına açıktır. İsteyen tüm müşteriler www.turkcell.com.tr adresine girerek belirlenen akıllı telefonlardan herhangi birini alarak kampanyaya katılabilir. Kampanya kapsamında alınacak telefonların tamamı kontratlıdır ve taahhüt verilmesi gerekir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt mesajı ya da kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Sadece www.turkcell.com.tr adresine girip alışverişi tamamlamanız kampanya açısından yeterlidir. Alışverişi tamamladıktan sonra 21 Eylül 2015 tarihinde telefonunuza bir kod gelecek. Bu kod ile daha sonra yine internet sitesinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde ilgili yere yazılarak 100 TL indirim sağlayacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam edecek?

Kampanya 6 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar belirlenen cihazları almaları gerekir. Daha sonra 21 Eylül 2015 tarihinde de kampanya ile indirim sağlayacak kod cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir.

Bu Hediye Çekini Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Cep telefonunuza gelen indirim kodunu 31 Ekim 2015 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Mesajda kullanım detayları yer alacaktır. 31 Ekim 2015 tarihinden sonra kullanmadığınız indirim kodları geçersiz sayılacaktır. Bu indirim kodları paraya çevrilemez, bölünemez ve para üstü olarak verilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.