Kampanya Bulucu

Turkcell’den Akıllı Kamu 3 GB Kampanyası

Kamuda çalışanların en büyük destekçilerinden olan Turkcell, yine onlara özel bir kampanya başlattı. Şimdi yeni Turkcell kampanyası ile dakikası, SMS ve interneti ile birlikte Akıllı Fatura Servisi de ücretsiz olarak kullanıma sunulacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile her yöne konuşabileceğiniz 600 dakika, her yöne gönderebileceğiniz 100 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 3 GB interneti ayda sadece 39 TL’ye alabileceksiniz. Üstelik Turkcell Akıllı Fatura Servisi de 12 ay boyunca tamamen ücretsiz olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Yeni Turkcell Faturalı hat abonesi olan ve kamuda çalışan müşteriler için geçerli olacaktır. Faturasız hattan faturalıya geçen diğer operatörlerden Turkcell faturalı hatta geçen, ya da yeni bir hat satın alarak Turkcell Faturalı hat kullanıcısı olan müşterilerin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Başvuru sırasında Kamuda çalıştığınızı ispatlayacak bir belge olması da zorunludur. Son 60 gündür Kamu Eko paketi kullanan müşteriler de bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Her ne kadar bu kampanyanın uzatılacağı ön görülse de, kampanyanın şuan için belirlenmiş olan son başvuru tarihi 31 Aralık 2015’tir. Fakat kampanya tarihinin uzun olması sizi yanıltmasın. Çünkü bu kampanyadan sadece geçiş yaptıktan sonra ki 90 gün içerisinde başvuranlar yararlanabilecek.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için sadece Turkcell İletişim Merkezlerinden işlem yapmanız gerekir. Bunun nedeni de kamuda çalıştığınızı ispatlayacak bir belge sunma zorunluluğunun olmasıdır. Bu nedenle Turkcell İletişim Merkezleri dışında bir yerde başvuru işlemi yapılamaz. Fakat şuan Kamu Eko paketi kullanıyorsanız SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAMU3GB yazarak 2222’ye göndermeniz kampanyaya katılma açısından yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.