Kampanya Bulucu

Turkcell’den 3 Ay Geçerli İnternet Paketi

Yeni başlayan bir Turkcell kampanyası, bilgisayardan internet kampanyaları arasında oldukça fazla öne çıkıyor. Bu kampanyanın farklılığı ise internet paketinizin 3 ay boyunca geçerli olmasından kaynaklanıyor. Üstelik bu internet paketini faturasız olarak kullanabilme şansınız var.

Bu Kampanyanın Sağlamış Olduğu Avantajlar Nelerdir?

Bu kampanya ile paket aşımı sorunu yaşamadan, hiçbir kontrat veya fatura derdi yaşamadan, üstelik 3 ay boyunca geçerli olacak Turkcell Vınn kullanabilirsiniz. Bu kampanya ile 90 gün geçerli 5 GB ya da 10 GB internet paketini ayda 18 TL’den başlayan fiyatlarla alabilir 3G hızında internete bağlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan tüm bireysel faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Kampanya için Turkcell 3G data hat sahibi olmak yeterli olacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak için son 30 gündür Turkcell faturasız data hattı sahibi olmak gerekiyor.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 30 Haziran 2015’tir. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurularda bu koşullar ya da bu fiyatlar geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanya ile Ne Kadar Öderim?

Bu kampanyada 2 farklı internet paketi bulunuyor. Bunlar Hoş Geldin 5 GB ve Hoş Geldin 10 GB paketleri. 3 ay boyunca geçerli olacak 5 GB internet paketi için 18 TL öderken, 3 ay boyunca geçerli olacak 10 GB paket için 38 TL ödenecektir. Kampanya için hattınızı yeni almış olduğunuzda sadece bir kereye mahsus 41 TL yeni hat ücreti ödemeniz gerekecektir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir Turkcell İletişim Merkezine gitmeniz yeterli olacaktır. yeni hat tahsisi veya VINN almanız gerekmeyecek ise Turkcell çağrı merkezini arayarak da işlem yapabilirsiniz. Her kullanıcı bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve bir paket satın alabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.