Kampanya Bulucu

Turkcell’de Yıldız Ek Genç Paketi Sadece 6 TL

Turkcell Hazır Kart kullanıcıları, yapılan kampanya ve sunulan avantajların sadece faturalı hatlara olmasından yakınırlar. Bu nedenle yeni başlayan bir Turkcell kampanyası, tüm hazır kart kullanıcılarını sevindirecek. Ek olarak alacak olacağınız bu pakette hem 2 GB internet, hem de her yöne 1.000 SMS var.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile 6 TL karşılığında alacağınız ek bir paketin içerisinde 2 GB cepten kullanılacak internet ve her yöne gönderilebilecek 1.000 SMS olacak. Almış olduğunuz paketi 30 gün boyunca kullanabileceksiniz. 30 günün sonunda ise kullanmadığınız internet ya da SMS’ler otomatik silinecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Turkcell aboneleri için geçerli olacak. Farklı operatörlerden Turkcell hazır karta gelenler ya da yeni bir hat alarak Turkcell hazır kart abonesi olanlar kampanyadan faydalanabilir. Yeni hat aldıktan ya da geçiş yaptıktan sonra 90 gün içerisinde bu paketin alınması gerekir.

Bu Paketi Nasıl Alabilirim?

Kampanya için gerekli koşulları sağlıyorsanız eğer, telefonun mesaj bölümüne YILDIZ EK GENC yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Onay mesajı ile birlikte 30 gün boyunca geçerli olacak olan paket hattınıza yüklenecektir. Yeterli bakiyenizin olması durumunda da her ay otomatik olarak yenilenecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Mayıs 2015’tir. Bu tarihten sonra ilk defa bu paketi almak için mesaj gönderenler, paketi alamayacaklar ve kampanyaya katılamayacaklar.

30 Gün Dolmadan internet ve SMS’im Biterse Ne Olacak?

Bu kampanya kapsamında alınacak paketin özellikleri 30 gün dolmadan biterse, ekstra kullanımlarınız tarifenizin standart ücreti üzerinden size yansıyacaktır. Paketi iptal etmediğiniz sürece de her 30 günde bir yenilenecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.