Kampanya Bulucu

Turkcell’de İstediğin Numarayı Seçme Özgürlüğü

Cep telefonu kullananların, özellikle de yeni hat alacak olanların en büyük sorunlarından biri hangi numarayı alacağıdır. Genelde kendi numaranızı belirleyebilme şansınız yoktur, sadece gösterilen alternatif numaralardan birini seçmek zorunda kalırsınız. Fakat Şimdi Turkcell kampanyası ile bu dönem geride kaldı. Artık kullanacağınız numarayı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile artık müşteriler kendi belirledikleri numaraları kullanabilecekler. Tabi bunun için, o numaranın kullanılmaması gerekmektedir. Artık doğum günlerinizi, size özel numaralarınızı, araç plakalarınızı ya da sabit telefonunuz ile aynı numaraları kullanabilme şansınız var.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya şuan için sadece yeni hat alan müşteriler için geçerlidir. Numara değişikliği yapmak isteyenler kendi numaralarını belirleyebilme şansı yoktur. Hem faturalı, hem de faturasız yeni bir hat alacak olan müşterilerin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için, öncelikle yeni hat almanız gerekeceğinden dolayı bu işlemi sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nden yapabilirsiniz. Buraya giderek yeni bir Turkcell hat almak istediğinizi ve numarayı da kendinizin seçmek istediğini söylemeniz durumunda gerekli yönlendirme yapılacaktır. İstediğiniz numara o an kullanım değilse ve satılmaya müsait ise size verilecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu işlem bir kampanya olarak değil bir uygulama olarak başladı. Yani belirli bir süre sınırlaması içerisinde geçerli olmayacak. İsteyen herkes bu uygulama ile kendi belirlediği numaraları kullanabilecek. Tabi, Turkcell bu uygulamanın şartlarını değiştirme ve uygulamayı sonlandırma hakkına da sahiptir.

Bu Kampanya ile Hangi Numaraları Seçebilirim?

Başında Turkcell kodları olması şartı ile istediğiniz numarayı seçmekte özgürsünüz. Siz numarayı söylemiş olduğunuzda panelden bir sorgulama yapılacaktır. Numaranın kullanımda olup olmadığı ve satılması için müsait olup olmadığı incelenecektir. Eğer sonuç olumlu ise numarayı alabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. murat dedi ki:

  merhaba bu uygulamadan türkcell çalışanları ve iletişim merkezlerinin haberi yok siz bilgiyi nereden aldınız. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba Murat Bey;
   Kayıtlarımıza baktığımızda bu yayının Turkcell basın bülteninden bize gönderildiğini görüyoruz.
   İlgili tarihte İz İletişim tarafından mail aracılığı ile Turkcell medya bilgilendirme duyurusu olarak bizlere gönderilmiştir.
   İlginiz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyoruz…