Kampanya Bulucu

Turkcell’de Her Yöne 1.000 SMS 5 TL

Yeni başlayan bir Turkcell kampanyası, mesajlaşmayı sevenleri oldukça mutlu edecek. Şimdi Turkcell Faturalı hat kullanıcıları ayda sadece 5 TL’ye her yöne kullanabilecekleri 1.000 SMS alabiliyor. 5 TL tarifeye ek olarak her ay faturaya otomatik olarak yansıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece yeni Turkcell faturalı hat kullanıcıları yararlanabilir. Son 90 gün içerisinde diğer GSM operatörlerinden Turkcell faturalıya geçenler, faturasız hattan faturalıya geçenler ya da yeni hat tahsisi ile Turkcell faturalı hat sahipleri yararlanabilecek.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanyadan yeni gelen herkes 90 gün içerisinde kampanyaya katılabilecekken, kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihten sonra yapılan başvurular, yeni müşteriler için bile geçerli olmayacak.

Kampanyadan Yararlanınca Başka Ek Ödeme Bulunuyor Mu?

Kampanyadan yararlananların faturasına ek olarak sadece 5 TL yansıyor. Bu 5 TL’nin içerisinde alınması gereken vergiler vs. ulunuyor. Bunun dışında ekstra bir ücret sürprizi ile karşılaşmazsınız. %18 KDV ve %25 ÖİV vergileri ile birlikte 5 TL olarak yansıyacaktır.

SMS’ler Bir Sonra ki Aya Devreder Mi?

Kampanya ile almış olduğunuz her yöne 1.000 SMS sadece o fatura dönemi içerisinde kullanılabilir. Kullanılmayan SMS’ler bir sonra ki fatura dönemine aktarılmaz. Her fatura kesim tarihinde SMS’ler sıfırlanarak, yeni her yöne 1.000 SMS hattınıza tanımlanır.

SMS Paketim Biterse Ne Olacak?

1.000 SMS’in bitmesi durumunda hattınızın standart SMS ücreti ne ise o ücretten faturalandırılırsınız. Eğer ilave olarak SMS paketi almak istiyorsanız, istediğiniz SMS paketlerini de alabilirsiniz. Siz iptal etmediğiniz sürece SMS paketiniz her ay yenilenecektir.

Bu SMS Paketini Nasıl Alabilirim?

Turkcell iletişim merkezlerine giderek, yada 532 çağrı merkezini arayarak bu paket ile ilgili tüm detayları öğrenip alabilirsiniz. SMS yolu ile almak için de telefonlarınızın mesaj bölümüne ÖZEL SMS yazarak 2222’ye göndermeniz yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.