Kampanya Bulucu

Turkcell’de Ek Her Yöne 1.000 SMS 5 TL

GSM operatörleri arasında en baskın olan firmalardan biri olan Turkcell, şimdi Hazır kart müşterilerine özel yeni bir kampanya başlattı. Bu Turkcell kampanyası ile Ses paketinin yanında ek olarak SMS paketi aldığınızda oldukça iyi bir avantaj elde edebiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile almış olduğunuz ses paketine ek olarak SMS paketi almak istediğinizde her yöne 1.000 SMS’i sadece 5 TL’ye alabilirsiniz. Bu SMS paketini de 30 gün boyunca yurt içi her yöne kullanabilirsiniz. 30 günün sonunda kullanmadığınız SMS hakları silinecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Turkcell Hazır kart kullanıcılarından ses paketi alan her müşteri yararlanabilir. Genctrkcll Ben Yaptım 400, 500 ve 600 paketlerini alanlar, diğer Hazır kart dakika paketlerini alanlar, alık paket kampanyalarından yararlananlar, Aylık Nar Paketlerinden yararlananlar Yeeni Ev Hanımı Paketi’nden yararlananlar ve Yeni Hazır Kart Sadakat Programında olan müşterilerin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanya Ne zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Ağustos 2015’tir. Kampanyadan düzenli olarak yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar ilk paketi almış olmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya Turkcell iletişim merkezlerine giderek, Turkcell çağrı merkezini arayarak ya da katılım SMS’i göndererek katılabilirsiniz. SMS için, telefonunuzun mesaj bölümüne EK1000SMS yazarak 2222’ye göndermek yeterli olacaktır. yeterli bakiyeniz var ise ve gerekli şartları sağlıyorsanız paket hattınıza tanımlanacaktır.

Bu paketi İstediğim Zaman Alabilir Miyim?

Kampanya kapsamında bu SMS paketi 30 gün içerisinde sadece 1 defa kullanılabilir. 30 günün sonunda ise yeterli bakiye olması durumunda otomatik yenilenir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.