Kampanya Bulucu

Turkcell Zubizu Kampanyası

Ülkemizdeki en sağlam GSM operatörlerinden biri olan Turkcell, son zamanlarda Zubizu Kampanyası ile gündemde. Özellikle de Turkcell Zubizu Kampanyası sayesinde pek çok kişi cep telefonlarından sağlam bir avantaj ağı oluşturmaktadır. Turkcell Zubizu Kampanyası, kısaca renkli ve keyifli bir dünyanın kapılarını sonuna kadar aralamak anlamına gelmektedir. Bu kapsamda da sizlere özel Turkcell tarafından hazırlanmakta olan bu paketin bütün detaylar ve avantajlarına da değinmek isteriz. Öncelikle Turkcell Zubizu Kampanyası, aylık 59 TL paketlerini kullanan müşterilerin anında dahil olabileceği bir işlevselliğe sahip olmaktadır. Turkcell Zubizu Kampanyası’na üye olan müşteri, 1 GB internet paketi hediyesinin de sahibi olmuş olacaktır. Bu noktada da tüm Turkcell müşterileri bu kampanya sayesinde cepten internete girmenin keyfini doyasıya yaşamış olacaktır. Biraz daha açacak olursak şayet, Turkcell Zubizu Kampanyası 3 ay boyunca 1 GB internet kullanım imkanı tanımaktadır. Bu imkan sayesinde de cep telefonunuzdaki kesintili miktardaki internet kullanımı derdinden de bir çırpıda kurtulmuş olacaksınız. Her zaman sistemli bir internet ağını güvenilir işlevselliklerle elde edebilmek adına da mutlaka Turkcell Zubizu Kampanyası’nı denemenizi tavsiye ederiz. Öyle ki nerede olursanız olun her daim çekim gücü kalitesi ile ön plana çıkmakta olan bu uygulama sayesinde, hem güven hem de ileri seviyeli bir iletişim – internet gücünün sahibi olacaksınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Turkcell Zubizu Kampanyası’ndan olabildiğince geniş bir müşteri kitlesinin yararlanma imkanı bulunmaktadır. Ki bu imkan dahilinde de sizler için şu paketlerin sıralamasında bulunabiliriz;

 • İnterneti bol 1000 dk
 • İnterneti bol 500 dk
 • Platinum
 • Platinium plus
 • Platinium mega
 • Turbo 4 gb
 • Profesyonel 1000 DK
 • Star Ekstra

Bütün bu sıralamalar dahilinde de sizlerin kesintisiz bir şekilde internet kullanımı imkanı bekliyor olacaktır. Her zaman dinamik ve yüksek bir internet iletişim ağını kurabilmek adına Turkcell Zubizu Kampanyası’nı mutlaka denemelisiniz. Keza bu kampanyanın kullanımı esnasında soru ve görüşlerinizi günün her anında iletebilirsiniz. Bu aşamalarda sizlere her zaman yardımcı olacak müşteri hizmetleri hattı da bulunmaktadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Zubizu Kampanyası’na katılım oldukça kolay bir işlevsellikte gerçekleşmektedir. Zubizu uygulamasını indirerek bu kampanyaya rahat bir şekilde katılabilir, internet keyfinizin de tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu aşamaların her birinde az önce de üzerinde durduğumuz gibi sizlerin yanında olacak sağlam müşteri iletişim hizmeti ve kaliteli internet güvencesi bulunmaktadır. Kota aşımından sonra gereksiz bir yüksek fiyat maliyeti ya da can sıkıcı prosedürlerle uğraşma gibi herhangi bir derde de asla maruz kalmamış olacaksınız.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Turkcell Zubizu kampanyasının geçerlilik süresi 1 hazirandan başlayarak 21 Temmuz’ a kadar geçerli sayılmaktadır. Bu geçerlilik dahilinde de sorunsuz, ileri seviyeli ve hızlı bir internet akışının tadını doyasıya çıkarmış olacaksınız. Yeter ki sizler bu husus da gerekli bilgileri detaylıca almalısınız.

Tarife Özellikleri Nelerdir?

Turkcell Zubizu kampanyası dahilinde de tarifenin sahip olduğu belli başlı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikleri de sizler için şu şekilde sıralamamız mümkün olabilir;

 • Kampanya 3 ay boyunca intenernet paketi imkanı tanımaktadır.
 • Her Turkcell müşterisi için geçerli bir konumadadır.
 • Kampanyayı farklı paketlere sahip olmanıza rağmen kullanabilirsiniz.
 • Bu kampanya belirtildiği tarihler kapsamında başvuruda bulunularak satın alınabilir.
 • Kampanyanın kötüye kullanımı dahilinde iptal hakkı firmanın insiyatifine bağlı olarak değişecektir.

Bütün bu aşamaların tamamını da göz önüne aldığımız zaman sizlerin her açıdan sağlam bir iletişim gücünüz yine Turkcell sayesinde olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.