Kampanya Bulucu

Turkcell Yurt Dışı Nar İle 100 TL Kazandırıyor

Türkcell, Faturasız hatlar için tasarlamış olduğu Nar kampanyası tutunca, bunu kısıtlı bir süreden, devamlılığa çıkarmıştı. Bu da beklenilenin üzerinde bir talep ile karşılaşınca birbirinden farklı özelliklere ve tutarlara sahip Nar kampanyaları düzenleyip, faturasız hat kullanıcılarını daha da sevindirmeye devam etti. Ve son olarak başlatmış olduğu süresiz bir kampanya da, yurt dışına çok çıkanları ve ya yurt dışında ki yakınlarını aramak isteyenleri sevindirecek bir nitelikte. Bu kampanyanın adı; Turkcell Yurt Dışı Nar Kampanyası.

Bu kampanyanın detayları da diğer nar kampanyalarına oldukça benzer özellikler taşıyor. Bu kampanyaya katılmış olduğunuzda 30 TL bakiyenizden eksiliyor ve Yurt içinde her yöne, yurt dışında her yöne ve yurt içinden yurt dışına yapacağınız konuşma ve mesajlaşmalarda kullanabileceğiniz 100 TL hattınıza yükleniyor. Hem konuşma hem de mesajlaşma olması, bu paketi oldukça avantajlı bir hale getirmiş durumda zaten. Yapacağınız konuşmaların yurt içi bölümü kendi yurt içi tarifeniz üzerinden, yurt içinden yurt dışı yönüne doğru yapmış olduğunuz konuşmalar Uluslararası arama tarifesi üzerinden ve Yurt dışında iken yaptığınız aramalar da Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Turkcell Yurtdışı Nar

Bu kampanyaya katılmak için büyük harflerle TÜM DÜNYA NAR yazıp 2222’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Turkcell İletişim Merkezleri ve ya Çağrı Merkezleri ile de bu kampanyayı aktif hale getirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. cangan dedi ki:

    kırk yıldır paket yapıyorum böyle paket görmedim