Kampanya Bulucu

Turkcell Yıldız Ek Kamu Paketi Kampanyası

Turkcel kampanyası, tüm kamu çalışanlarına yönelik kamu kampanyaları ile müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Yıldız Ek Kamu Paketi ile sadece ek 6 TL’ye hem 2 GB internet, hem de her yöne kullanabileceğiniz 1.000 SMS’i alabilirsiniz.

Kampanya sadece faturasız Hazır Kart aboneleri için geçerli olacak. Sadece Hazır Kart sahibi olmanız da yeterli değil, aynı zamanda Kamu tarifelerden birinde olmanız gerekmektedir. Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar katılmak isteyen kişiler son 90 gün içerisinde numarasını taşımış ya da yeni bir hat almış olmalılar. Bu kriterleri sağlamayan kişiler kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya ile alacağınız internet ve SMS hakkı sadece yurtiçi kullanımlarında geçerli olacaktır. Pakete bir kere abone olmuş olduğunuzda, yeterli bakiyeniz olması halinde her ay otomatik olarak yenilenecektir. Paket her 30 gün içerisinde sadece bir defa alınabilir.

Turkcell Yıldız Ek Kamu Paketi Kampanyası

Turkcell Yıldız Ek kamu Paketi Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Paketin fiyatı %18 KDV ve SMS için %25, internet için %5 ÖİV dâhil 6 TL’dir.
• Paketin ücretlendirme periyodu data için 100 KB, SMS için 1 SMS’tir.
• Yıldız 500, Yıldız 400, Aylık Nar Paketleri, Her yöne 500 dakika, Kamu Her Yöne 500 Dk paketlerinden birine sahip, son 90 gün içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Turkcell’e gelen Bizbize Kamu faturasız Bizbize Kamu tarifesindeki aboneler Yıldız Ek Kamu Paketinden yararlanabilir.
• Paketinizdeki internet ve her yöne SMS hakkınızı yurt içinde kullanabilirsiniz.
• İptal edilmediği sürece, 30 gün sonunda hattınızda yeterli TL bakiyenizin olması ve Yıldız 500, Yıldız 400, Aylık Nar Paketleri, Her yöne 500 dakika, Kamu Her Yöne 500 Dk paketlerinden birine sahip olmanız durumunda paketiniz yenilenecektir.
• 30 günlük paket aboneliği süresince paket 1 kere alınabilecektir.
• Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra kayıtlı olunan başka bir kampanya yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Paket aşım ücreti data için 100KB /2 KR, 1 SMS için 33,25 KR olarak ücretlendirilir.
• Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir. Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir. Paket kapsamındaki internet ve SMSler, üçüncü şahıslara transfer edilemez. Yıldız Ek Kamu Paketi kampanyası kapsamındaki internet ve SMSler FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming için kullanılamaz.
• Paketlerdeki internet ve SMSler sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
• Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.