Kampanya Bulucu

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Numaranızı taşımak istiyorsanız ya da daha avantajlı bir hat sahibi olmak istiyorsanız Turkcell’e seçmenin tam sırası! Şimdi Turkcell’e geçip faturalı hat sahibi olun, Turkcell’in yeni Turkcell’lilere sunduğu avantajı kaçırmayın! Toplamda 8 GB interneti doya doya kullanın!

Hemen Turkcell’li olan aboneler şimdi 4 ay boyunca tam 2 GB internete ücretsiz sahip oluyor. Turkcell’den yeni hat sahibi olarak ya da numaranızı taşıyarak 4 ay boyunca hediye 2 GB internete kavuşabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya dahil olmak için turkcell.com.tr’ye girerek numaranızı Turkcell’e taşıyabilir ya da yeni hat alarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni hat alma ya da numara taşıma talebinin  turkcell.com.tr üzerinden gerçekleşmesi gerekmektedir. İşleminiz tamamlandığında kısa mesajla bilgilendirileceksiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanyadan 31 Ekim 2016’ya kadar yararlanabilirsiniz. Turkcell tarafından değişiklik yapılmadığı sürece kampanya 31 Ekim 2016 tarihinde son bulacaktır.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

  • Kampanyadan bir GSM numarası sadece bir kez yararlanma hakkına sahiptir.
  • 2 GB internet kampanyası sadece yurt içinde geçerlidir. 3.şahıslara devretme hakkı bulunmamaktadır.
  • 2 GB internet kampanyası sonlandığında aboneler varsa başka bir kampanya üzerinden yoksa kendi tarifesine göre ücretlendirilir.
  • 23 Kasım öncesinde  turkcell.com.tr üzerinden Turkcell adrese teslim numara taşıma taleplerinde 6 ay boyunca 1 GB hediyesi geçerlidir.
  • Kampanyaya dahil olmak için herhangi bir sınır bulunmamaktadır.
  • Kampanyada kullanmadığınız internet bir sonraki aya devretmez.
  • Kampanyayı bir kez iptal ederseniz daha sonra tekrar dahil olamazsınız.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.