Kampanya Bulucu

Turkcell Yaani Kullanım Kampanyası

Turkcell’in yerli arama motoru olarak sunduğu Yaani’yi kullanarak 1 GB hediye İnternet kazanabilirsiniz. App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve aylık aktif kullanan tüm Turkcell aboneleri ayda bir kere bir hafta geçerli 1 GB data kazanabilirler. Abonenin aktif olması için takvim ayının en az 10 farklı günü Yaani üzerinden toplam 20 arama yapması ve en az bir kere Turkcell data bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) uygulamayı kullanmaları gerekmektedir. Yaani Arama Motorunu Android işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Google Play Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra Yaani uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra uygulama internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Bu uygulamanın telefonunuza yüklenebilmesi için telefonunuzun Android sürümünün 4.1 ya da daha üzeri olması gerekiyor. Aksi taktirde uygulama Android tabanlı cep telefonunuza yüklenemeyecektir. Yaani Arama Motorunu İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Apple Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra Yaani uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra uygulama internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazandığınız 1 GB 1 ay boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 22 Ocak 2018  ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında Yaani uygulamasını indiren müşterilerin tekrardan indirmelerine gerek yok kampanya koşullarını sağladığınız taktirde uygulama üzerinden bedava 1 GB data kullanım hakkında sahip olacaksınız. Bununla beraber kampanya sonuna kadar her ay kampanya koşullarını sağladığınız taktirde yani Yaani üzerinden 20 arama ve en az bir kere Turkcell data bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) uygulamayı kullandığınız taktirde her ay kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız ve kullanmadığınız 1 GB datalar bir sonraki aya devretmeyecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan Yaani uygulamasını indiren tüm Turkcell müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya kapsamında herhangi bir ücret alınmamaktadır. Buna kampanyaya katılım SMS ‘i dahildir.
  • Bununla beraber kampanyaya katıldığınız zaman Aktivasyon SMS size geldikten sonra kampanya koşullarını gerçekleştirdiğiniz taktirde hediye 1 GB data işlem yapılan hatta yüklenecektir.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 532 Numaralı Turkcell Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Turkcell kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında öneri ya da dileklerinizi Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.
  • Turkcell A.Ş.’nin  tüm hakları saklıdır.
  • Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Bununla beraber kampanya kapsamında kazanılan internet yalnızca bireysel kullanım içindir. Herhangi bir şekilde ticari kullanım yapılamaz.
  • Bu kampanya kapsamında kazanılan İnternet yalnızca yurt içerisinde geçerlidir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.