Kampanya Bulucu

2019 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hat Numara Taşıma Kampanyaları

Geçtiğimiz yıllarda yalnızca acil görüşmeler ve SMS için kullandığımız mobil cihazlar; akıllı telefonlar ile birlikte hayatımızda vazgeçilmez bir noktaya geldiler. Akıllı telefonların birer standart haline gelmesiyle birlikte GSM operatörleri de hem sundukları hizmetleri hem de tarifelerini bu yönde değiştirmeye başladılar. Eskiden bedava SMS ya da aynı operatörü kullanan kişilerle indirimli görüşme gibi teklifler sunan operatörler, çağa ayak uydurarak mobil internet, dakika ve mobil internetten kullanmayan uygulama destekleri sunmaya başladılar. Hat taşıma işlemlerinde numara değişikliğinin ortadan kalkmasıyla birlikte operatör sadakati sona ererken, kullanıcılar en cazip kampanyayı sunan firmaya geçmek istiyor.

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

Türkiye’nin en eski GSM operatörü olan Turkcell, hattını taşıyan yeni müşterilerine pek çok cazip kampanyadan yararlanma fırsatı sunuyor. Bu kampanyalar yalnızca hattını taşıyan yeni müşterilere değil, faturasız bir tarifeden faturalı tarifeye geçenleri de kapsıyor.

1. Turbo Hoşgeldin Kampanyası

Her yöne 500 dakika, 100 SMS ve yıllık aboneliklerde 3 GB mobil internet sunan Turbo Hoşgeldin Kampanyası’nda kullanıcılara ayrıca Turkcell’e ait diğer uygulamalarda kullanabilecekleri hediye GB’lar veriliyor. Turbo Hoşgeldin Kampanyası ile birlikte kullanıcılar, BİP uygulamasına özel ek 1 GB, TV+ uygulamasına özel ek 5 GB, Fizy’e özel ek 5 GB, Lifebox’a özel 5 GB internet ve 10 GB saklama alanıyla birlikte Dergilik uygulamasında kullanılması mümkün fazladan 5 GB internet hakkına sahip oluyorlar.

Turbo Hoşgeldin Kampanyası’ndan aylık veya yıllık taahhütle 34,99 TL’ye faydalanmak mümkün. Ancak aylık aboneliklerde mobil internet paketi 1.5 GB oluyor. Eğer akıllı telefonunuzda daha çok uygulamalarda zaman harcıyorsanız Turkcell’in bu kampanyası tam size göre.

2. Lifecell Fırsat Kampanyaları

İnternet kullanımına göre 5, 7 ve 9 GB’lık mobil internet paketlerine sahip Lifecell kampanyalarında ayrıca uygulamalara özel 25 GB’a kadar ek internet veriliyor. Tarifeye göre 750 ve 1000 dakika görüşme sunan Lifecell Fırsat Kampanyaları’nda ayrıca BİP kullanıcıları arasında sınırsız görüşme avantajı da var.

Kampanyanın en yüksek mobil internet teklifine sahip paketi yıllık aboneliklerde 63 TL’den sunulurken aylık aboneliklerde fiyat 86 TL oluyor.

3. Hadi Joker Kampanyası

Hattını Turkcell’e taşıyan müşterilerin yararlanabilecekleri kampanyalardan biri de Lifecell Hadi Joker Kampanyası. Son dönemlerin popüler mobil bilgi yarışması Hadi uygulamasının internet paketinden yemediği kampanyada ayrıca tüm kullanıcılara her ay 4 joker hediye ediliyor. Üstelik bu kampanyaya dahil olmak için herhangi bir ücret ödemek de gerekmiyor. Hattınızı Turkcell’e taşıdıktan sonra Hadi Joker Kampanyası’ndan ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ancak kampanyanın 31 Mart 2019 tarihinde sona ereceğini belirtelim.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

1994 yılında kurulan Telsim’in İngiliz operatör devi Vodafone’a devredilmesiyle ülkemizde hizmet vermeye başlayan firma, numarasını taşıyanlara veya faturasızdan faturalıya geçenlere heyecan verici teklifler sunuyor. Vodafone’un, mobil internet paketinden yemeyen uygulamaların seçilip tarifenin buna göre oluşturulduğu “Pass” paketleri, mobil uygulama canavarları için biçilmiş kaftan.

1. Benim Pass’im Kampanyası

Hattını son 30 gün içerisinde Vodafone’a taşıyanlar veya aynı süre içerisinde faturasızdan faturalıya geçen mevcut abonelerin yararlanabileceği Benim Pass’im Paketi’nde her yöne 2000 dakika ve 250 SMS sunuluyor. Ama paketin asıl heyecan verici özelliği ise “Pass” adı verilen ve seçili uygulamalarda mobil internetten kullanmayan özelliği. Benim Pass’im Paketi’nde kullanıcılar, radyo uygulaması Power App, Whatsapp, Facebook Messenger, Youtube, İzlesene uygulamalarını kullandıklarında internet paketlerinden kullanılmıyor. Ayrıca kalan uygulamalarda kullanabilecekleri 10 GB mobil internet de kampanyaya dahil.

Taahhütlü aboneliklerde aylık 89 TL olan Benim Pass’im Paketi, aylık kullanımda 119 TL olarak fiyatlandırılmış.

2. Vodafone Redli Paketleri

İnternet ihtiyacınıza göre 7, 10, 15 ve 20 GB’lık paketlerinden faydalanmanın mümkün olduğu Vodafone Red, tüm Vodafone’lularla sınırsız görüşme ve mesajlaşmanın yanı sıra paketinize göre her yöne 1000 ila 3000 dakika arasında görüşme ve 250 SMS sunuyor. Ayrıca paketlerin 15 ve 20 GB’lık versiyonlarında mobil internetinizden kullanmayan İletişim, Müzik, Sosyal ve Video Pass gibi çeşitli ek avantajlar da yer alıyor.

Vodafone Redli tarifelerinin en düşük fiyatlısı “Redli 7 Paketi” aylık 49 TL, kontratsız olarak aylık 79 TL’ye alınabiliyor. Tüm Pass’lerin dahil olduğu ve tam 20 GB internet sunulan “Redli 20 Paketi” ise kontratlı 125, kontratsız 155 TL olarak listelenmiş.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Hemen Bağlanın: Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları

Aycell ve Aria mobil operatörlerinin birleşerek “Avea” (A ve A) adını aldığı operatörün Türk Telekom tarafından satın almasıyla son haline kavuştuğu GSM operatörü, hattını taşımak isteyenler için pek çok farklı tarife sunarken her bütçeye uygun sayısız cihaz kampanyasıyla da dikkat çekiyor. Türk Telekom’da her bütçeye uygun bir kampanya bulabilmek mümkün. Firmayı hala eski adıyla ananlar için Avea numara taşıma kampanyalarına bir göz atalım.

1. Selfy Kampanyaları

Türk Telekom tarafından 7-25 yaş arasındaki gençlere özel oluşturulan Selfy kampanyalarında her bütçeye ve ihtiyaca göre bir tarife bulmak mümkün. Standart, her yöne dakika, SMS ve mobil internet paketlerinin yanı sıra, tarifeye ek uygulamalara özel ek mobil internet de Selfy kampanyalarında mevcut. Selfy’nin en uygun fiyatlı tarifesi olan Selfy Google Play 5 GB tarifesi;

  • Her yöne 750 dakika,
  • Her yöne 5000 SMS,
  • 5 GB mobil internetten oluşuyor.

45 TL’ye sunulan kampanyadan yararlanmak için müşterilerin 12 ay boyunca Türk Telekom’da kalacaklarını taahhüt etmesi gerekiyor.

Selfy’nin en yüksek fiyat etiketine sahip kampanyası Sosyal Xlarge Kampanyası ise;

  • Her yöne 750 dakika,
  • Her yöne 5000 sms,
  • 10 GB mobil internet,
  • Facebook, Twitter ve Instagram’da geçerli ek 5 GB internetten oluşuyor.

Müşteriler, 12 aylık taahhütle kampanyadan 65 TL’ye yararlanabiliyor. En uygun ve en pahalı paketleri listelediğimiz Selfy kampanyalarında daha pek çok farklı tarife ve internet seçeneği bulunuyor.

2. Prime Kampanyaları

Türk Telekom’un elit kademedeki kampanyaları olarak kabul edilen Prime paketleri arasından ihtiyaca göre hemen her türlü tarifeyi bulmak mümkün. Ayrıca tüm Prime paketlerinde ilk 3 ay 30 GB mobil internet de kullanıcılara hediye ediliyor. Prime kampanyalarından en düşük fiyatlı Prime Ekstra 10 GB tarifesi aylık 55 TL’ye;

  • Her yöne 2000 dakika,
  • Her yöne sınırsız SMS,
  • 10 GB internet ile birlikte sabit hatlarla sınırsız görüşme avantajı sunuyor.

En yüksek fiyatlandırmaya sahip Prime Ekstra 25 GB tarifesi ise, mobil internetin 25 GB olması haricinde Ekstra 10 GB tarifesiyle aynı özelliklere sahip. Daha fazla mobil internet isteyenler, Prime Ekstra 25 GB kampanyasından aylık 89 TL’ye yararlanabilirler.

Ayrıca tüm Türk Telekom Prime müşterileri, seyahatten giyime, yemekten kişisel bakıma kadar sayısız avantajdan yararlanma imkanına sahip olurlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.