Kampanya Bulucu

Turkcell Ücretsiz Akıllı Fatura Kampanyası

Faturalı hat kullananların en büyük tedirginliklerinden biri paket ve tarife özelliklerini aşmaktır. Çünkü bu aşımlardan dolayı yüklü bir fatura gelme ihtimali vardır. Turkcell bunu engellemek için Akıllı Fatura diye bir servis başlattı. Ve şimdi Turkcell kampanyası ile gelen yeni müşterileri bu servisten ücretsiz yararlanabilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanyaya kayıt olduğunuz zaman normal şartlarda ücretli olan bu servisi 12 ay boyunca tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, eğer kampanyaya katılım şartlarını sağlıyorsanız, kampanya tarihleri arasında kayıt yaptırmanızdır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece diğer operatörlerden hattını Turkcell Faturalıya taşıyan, yeni bir hat satın alarak Turkcell faturalı hat alan ve faturasız hattan faturalı hatta geçen müşteriler için geçerlidir. Mevcut müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya kapsamında ki ücretsiz Akıllı Fatura servisini aktif hale getirmek için Turkcell İletişim Merkezlerinden, çağrı merkezinden, ya da kısa mesaj ile işlem yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne FATURAM AKILLI yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Gelecek onay mesajı ile birlikte bu servis otomatik olarak başlamış olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için son başvuru tarihi 30 Haziran 2016’dır.. Bu tarihe kadar gerekli şartları sağlayan müşteriler kampanyaya kayıt yaptırdıklarında 12 ay boyunca bu servisi ücretsiz olarak kullanabilirler.

Akıllı Fatura Servisi Nedir?

Akıllı Fatura servisi, herhangi bir paketiniz dolmuş olduğunda paket aşımı yapmanızı engellemek için kullanımınızı otomatik olarak durduran ve size de paketinizin bittiği hakkında bilgi veren bir servistir. Bu servisi kullanarak paket aşımı yapmaz, kullanımı durdurur ya da ihtiyacınıza uygun yeni bir paket alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.