Kampanya Bulucu

Turkcell TV+’dan Yan Oda Kampanyası

Artık kablolu yayın yapan firmalar ile TV anlayışı çok daha farklı bir durumda. Şimdi Turkcell TV+ ile evinize yepyeni bir soluk getirebilirsiniz. Şimdi Turkcell TV+ kampanyaları ile yan odanıza da Turkcell TV+ alabilirsiniz. Üstelik 14,90 TL’den başlayan fiyatlarla.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Turkcell Superonline kampanyaları ile Turkcell TV+ hizmetini artık 14,90 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Üstelik 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi de kampanya kapsamında verilecektir. Üstelik kurulum da tamamen ücretsiz olarak yeni müşterilere hediye edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni aboneler için geçerlidir. Mevcut Turkcell TV+ aboneleri bu kampanyadan yararlanamazlar. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekecektir. Bu sayede 24 aylık sabit fiyat garantisini de almış olursunuz. Taahhüt vermeyen müşteriler bu fiyattan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında www.superonline.net adresine girerek “Kampanyalar” bölümünden bu kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Ya da Turkcell İletişim Merkezleri ya da Turkcell Superonline başvuru merkezlerinden başvuru yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Ocak 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda kampanya şartları ve fiyatları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olacak?

Kampanya kapsamında vereceğiniz 24 aylık taahhüdü süresinden önce bozduğunuzda o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin tamamı ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların toplam ödemeleri bu bedelden daha düşük ise, sadece kalan ayları ödeyerek de taahhüdünüzü bozabilirsiniz. Eğer paketinizi daha üst bir pakete çıkarırsanız, taahhüt bozulmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.