Kampanya Bulucu

Turkcell TV+’dan Kablosuz TV+ Kampanyası

Televizyon alışkanlığına çok farklı bir soluk getiren Turkcell TV+, yaptığı kampanyalar ile müşterilerine daha avantajlı bir hizmet ve fırsat sunuyor. Şimdi Turkcell TV+ kampanyaları ile ayda çok cüzi rakamlar ödeyerek kablosuz TV+ kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Superonline kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler mevcut faturalarına sadece ayda 19,90 TL ödeyerek kablosuz TV+ paketi alabiliyorlar. 24 ay boyunca sürecek taksitlerle bu kampanyadan tüm müşteriler yararlanabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut Turkcell Superonline aboneleri için geçerlidir. Fakat kampanyadan sadece fiber internet müşterileri yararlanabilir. Diğer internet aboneleri bu kampanyadan yararlanamazlar. Yeni müşteriler de, mevcut müşteriler de kampanyadan aynı şart ve tutarlarda yararlanabilirler.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında www.superonline.net internet sitesinde ki bu kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, ya da herhangi bir Turkcell Superonline satış noktasına başvurarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

10 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 1 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak bu kampanyadan yararlanabilir. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Kapsamında Verilen Cihazı Peşin Olarak Alabilir Miyim?

Kampanya kapsamında 24 ay boyunca ayda 19,90 TL olarak alabileceğiniz bu cihazı isterseniz peşin olarak da alabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda ilk faturanıza 477,6 TL cihaz bedeli yansıyacaktır.

Bu Cihaz Nasıl Çalışır?

Kampanya ile verilen 2 farklı cihaz olacaktır. Bu cihazın birini modemin yanına, diğerini de TV’nin yanına koyarak cihazı kullanabilirsiniz. Bu sayede hiçbir kablo derdi olmadan Turkcell TV+ özelliğini kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.