Kampanya Bulucu

Turkcell TV+ Yenilendi: 5,90 TL

Turkcell TV+ yenilenmiş hali ile artık zamana ve mekana bağlı kalmadan geleceğin TV deneyimini sizlere sunuyor. Canlı yayını 5 saat geri alma, buluta kayıt yaptırabilme gibi benzersiz özelliklere sahip olan bu servis en sevdiğiniz dizileri, filmleri ve programları artık telefonunuzda, bilgisayarınızda ve tabletlerinizde özgürce izleyebilirsiniz.

Net paket veya Cep Paket olarak alabileceğiniz bu paketler, internet kotanız ve ya datanızdan düşmüyor. Tamamen kotanızdan bağımsız olarak kullanabiliyorsunuz. Kampanya yeni başlamış olduğu için lansmana özel fiyatlarla alabilirsiniz. Net Paket almak için NET yazıp 2222’ye göndererek aylık 2,90 TL’ye alabilirsiniz. Yine aynı şekilde Cep Paketi almak için telefonunuzun mesaj bölümüne CEP yazıp 2222’ye göndermiş olduğunuz zaman aylık 5,90 TL’ye bu paketi alarak kotanızdan bağımsız olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca ilk ay ücretsiz kullanabileceğiniz birçok paket de aynı servisler bulunuyor. Ayrıca Kirala-İzle özelliği sayesinde en iyi Hollywood filmlerini bile 2 ile 5 TL arasında kiralayıp izleyebilirsiniz.

Turkcell TV+

Turkcell TV+ Paketi Kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

 • Cep telefonunuzdan, tabletinizden izlemek için CEP, bilgisayarınızdan izlemek isterseniz NET yazıp2222’ye göndererek TV keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.
 • NETyazıp 2222‘ye göndererek aylık 2,90 TL olan +Net Paketi‘ne üye olup lansmana özel mobil datanız tükenmeden dilediğiniz filmi kiralayıp izleyebilir, Wi-Fi üzerinden bağlanarak onlarca TV kanallını izleyebilir, istediğiniz programları kaydedebilirsiniz.
 • CEP yazıp2222‘ye göndererek aylık 5,90 TL olan +Cep Paketi‘ne üye olup lansmana özel mobil datanız tükenmeden dilediğiniz filmi, yerli ve yabancı dizileri izleyebilir, sevdiğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Geleceğin televizyon plaformu Turkcell TV+ cep telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan TV, dizi ve film izleyebileceğiniz bir servisidir. Turkcell TV+ ile, sevdiğiniz TV kanalları, filmleri ve dizileri istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Turkcell TV+, cep telefonundan, tabletten ve bilgisayardan erişim, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunmaktadır.

TV İZLEMENİN TANIMI DEĞİŞTİ!
KARŞINIZDA ZAMANA VE MEKANA BAĞLI OLMAYAN TURKCELL TV+

4 EKRAN SEÇENEĞİ
Turkcell TV+ ile cebinizden, tabletinizden, bilgisayarınızdan ya da evinizden, en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz. Yani bundan sonra siz nerede, TV’niz orada!
Üstelik cepten izlemeye başladığınız diziyi tabletinizde kaldığınız yerden keyifle izlemeye devam edebilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL TV KEYFİ
Turkcell TV+ ile bundan böyle hangi filmi, diziyi veya programı izlemek istediğinize siz karar veriyorsunuz. Canınız ne izlemek istiyorsa yayın akışına mahkum olmadan dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ile artık tek yayın akışı var; o da sizinki!

İSTEDİĞİN ZAMAN İZLEME KONFORU
İster koca bir dizinin tüm sezonu ister ilk kez yayınlanan bir film… Kaçırmak istemediğiniz ne varsa Turkcell TV+ ile sınırsızca tüm cihazlarından buluta kayıt edebilir, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden keyifle izleyebilirsiniz.
Üstelik, gün içinde kaçırdığınız programları kayıt etmediyseniz bile tüm cihazlarından 5 saate kadar geri alıp izleme özgürlüğü de sizin.
SOSYAL MEDYALI TV 
Televizyon izlerken sosyal medyada izlediğiniz programla ilgili yorumları merak mı ediyorsunuz? Turkcell TV+ ile hem sosyal medyayı hem TV’yi aynı anda hem de ortak ekrandan takip edebilirsiniz! TV keyfi yaşarken anlık Twitter akışı üzerinden izlediğiniz programla ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı da en kolay şekilde yapabilirsiniz.

ANA PAKET BİLGİLERİ

 • +Net Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek 70’den fazla TV kanalını izleyebilirsiniz.
  • +Net Paketiwi-fi üzerinden kullanılan bir pakettir. Mobil internet üzerinden bağlanılarak TV kanalları izlenememektedir.
  • Ayrıca filmler ve10 saat kayıt hakkı bu pakette!
 • +Cep Paketiile bilgisayarınızdan turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek 100’den fazla TV kanalını izleyebilirsiniz.
  • Ayrıca yüzlerce film, Amerika ile aynı anda yayınlanan birbirinden popüler diziler ve 25 saat kayıt hakkı bu pakette!
  • Üstelik televizyon kanallarını ve filmleri Mobil İnternet ile izlerken internet kotanız tükenmez, data ücreti alınmaz.

EK PAKET BİLGİLERİ

 • SinemaTV Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltv.com.tr adresine girerek sinemanın olmazsa olmaz 1001 filminin yayınlandığıSinemaTV 1001kanalını, aşk filmleri ve romantik komedilerin yayınlandığı SinemaTV Aşk kanalını, macera, aksiyon, korku ve gerilim filmlerinden oluşan SinemaTV Aksiyon kanalını izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır. SINEMATV yazıp 2222’ye göndererek üye olabilirsiniz.
 • Ayrıca; bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonunuzdan ve tabletinizden mobil uygulamaya girerek“SinemaHemen”kategorisi altında yer alan HD kalitesindeki filmleri izleyebilirsiniz. Dev bütçeli Hollywood yapımları, Türk ve dünya sinemasının seçkin örnekleri ve beyaz perdenin ödüllü filmlerinden oluşan yılda en az 500 film ve popüler 400 bölüm dizi sizleri bekliyor. Turkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.
 • Mubi Film Paketiile unutulmaz klasiklerden festival filmlerine, popüler sinemadan usta yönetmenlerin şaheserlerine kadar geniş yelpazesi ile ayda 30, yılda 365 film  Turkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır. MUBI yazıp 2222’ye göndererek üye olabilirsiniz.
 • +Eğlence Paketiile Yüzlerce film, en popüler diziler, plus kategorisinde sizin için seçilen videoları izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır. EGLENCE yazıp 2222’ye göndererek üye olabilirsiniz.
 • +Sağlık Paketiile Dr. Aytuğ Kolankaya ve uzman doktorların sağlıkla ilgili merak ettiğiniz soruları cevapladığı videoları izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.
 • +Çocuk Paketi:Çocukların eğlenirken yepyeni şeyler öğreneceği eğitici videolar bu pakette. Üstelik Turkcell TV+ abonelerine ücretsiz!
 • Turkcell Akademi Paketi ile Turkcell Akademi’nin hazırladığı İnovasyon, Kişisel Gelişim ve Liderlik alanlarında aradığınız tüm eğitim videoları bu pakette! Tüm Turkcell TV+ kullanıcılarına ücretsiz!
 • Ek Profil Paketiile aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz. +Ek Profil Paketi ile ekstra 1 ek profil oluşturma hakkı alabilirsiniz.
 • +100 Saat Kayıt Paketi ile Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +100 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur.
 • +250 Saat Kayıt Paketiile Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +250 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur.

ANA PAKETLER

 • +Net Paketi  – 2,90 TL/ay
 • +Cep Paketi  – 5,90 TL/ay

EK PAKETLER

 • SinemaTV Paketi – 6,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
 • Mubi Film Paketi – 5,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
 • +Sağlık Paketi – 7,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
 • +Eğlence Paketi – 9,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
 • +Ek Profil Paketi – 1,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
 • +100 Saat Kayıt Paketi  – 4,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
 • +250 Saat Kayıt Paketi  – 9,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)

KİRALA İZLE

 • Turkcell TV+’da Hollywood Stüdyolarının en yeni filmlerini 2-5 TL’ye kiralayarak izleyebilirsiniz.
 • “Kirala İzle” kategorisinde yer alan filmlerden seçerek kiralayabilirsiniz.

VERİ (DATA) BAĞLANTI ÜCRETİ

 • Lansmana özel olarak mobil internet kotanızdan düşmeden Turkcell TV+ ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.
 • Turkcell TV+ uygulamasından, Turkcell internet ve wap erişim noktaları (apn) ile yararlanılması halinde www.turkcelltvplus.com.tr adresinde belirtilen 3G data kullanımı koşulları dahilinde data ücreti alınmaz. Turkcell İnternet ve wap erişim noktaları (apn) kullanımı ile ilgili Adil Kullanım Noktası/Adil Kullanım Koşulları (hız alanı) uygulanabilir. Push notification mesajları, ve Twitter ve Facebook’a ilk defa giriş yapılırken 1 defaya mahsus olmak üzere standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür. Turkcell TV+ uygulaması, 3G Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan Turkcell TV+ kullanımlarda kullanıcının tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya data paketi varsa paketten düşülür.
  Turkcell internet ve wap erişim noktaları (apn) ile Turkcell TV+ uygulamalarını kullanan kullanıcıların uygulama içindeki veri trafikleri AKN/AKK koşulları çerçevesinde ücretsizdir, bunun dışında üçüncü parti içerik ve servis sağlayıcı, uygulama üzerinde yer alan analiz/istatistik kodları nedeniyle, abonenin kullanım yapmaksızın, Turkcell TV+ uygulaması yönü haricinde oluşabilecek data akışı ve kullanıcının sahip olduğu cihaz ya da işletim sisteminden kaynaklı tüm data kullanımları ücretlidir ve kullanıcının kayıtlıolduğu mobil internet tarifesi kapsamında ücretlendirilebilir.
  Turkcell TV+ telefon ve tablet uygulamaları ile Turkcell İnternet ve wap erişim noktaları (apn) kullanarak servise erişen kullanıcılar için cihazdaki APN internet olarak tanımlanmalıdır.
 • +Net Paketi’ni iptal etmek istediğinizde IPTAL NET, +Cep Paketi’ni iptal etmek istediğinizde IPTAL CEP yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.
 • Ek paketlerin iptali için IPTAL SINEMATV, IPTAL MUBI yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.,
 • Paket ve içerik fiyatlarına tüm vergiler dahildir. Paket üyeliğiniz varken farklı bir paket satın almak isterseniz, eski paketiniz anında otomatik olarak iptal edilir.

Turkcell TV+ servisi Turkcell Superonline tarafından sunulmaktadır. Turkcell bireysel aboneleri TV+ hizmetinden tahsilatına aracılık edilen hizmetler kapsamında yararlanabilmektedir.

Turkcell kurumsal müşterileri ise Appstore ya da Googleplay üzerinden uygulamayı indirerek bireysel SOL kaydı yaratıp ya da mevcutta SOL abonelikleri var ise müşteri numaraları ve şifreleri ile servisten yararlanabilirler.

 • Turkcell TV+’a Turkcell abonesiyseniz Turkcell telefon numaranız ve Turkcell Şifreniz  ile giriş yapabilirsiniz.
 • Şifrenizi unutursanız “SIFRE” yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndererek yeni şifrenizi alabilirsiniz.
  Paket ya da Kirala Seyret’ten kiraladığınız içerikler otomatik olarak Turkcell ya da Turkcell Superonline faturanıza yansır.
  Turkcell TV+’da kiraladığınız bir filmi 48 saat boyunca istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
  Turkcell TV+ WAP portalına http://wap.turkcelltvplus.com.tradresinden bağlanabilirsiniz. “Paket İşlemleri” sayfasından istediğiniz paketi satın alabilir ya da iptal edebilirsiniz.
 • Turkcell TV+ ile 5 farklı cihaz üzerinden kullanım yapılabilmektedir. 6. bir cihaz kullanılmak istenirse cihaz silme işlemi yapılması gerekmektedir. Cihaz silme işlemi 30 günde 1 kez yapılabilmektedir.
TV Dizi Film Fiyat
Web Mobil Web Mobil Kirala
Seyret
Paketten
Seyret
+Net Paketi Var Var Var 2.90 TL
+Cep Paketi Var Var Var Var Var 5.90 TL

 

Gizlilik ve Güvenlik
Turkcell TV+ servisi, sizlere Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş (“Turkcell Superonline”) tarafından sunulmaktadır.
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Turkcell”) aboneleri Turkcell TV+ hizmetinden yararlanabilirler. Abonelik detaylarını www.turkcelltvplus.com.tr web sitemizde Sıkca Sorular Sorular sayfamızdan inceleyebilirsiniz.Servis bedeli Turkcell tarafından “Tahsilatına Aracılık” modeli ile tahsil edilecek olup Turkcell faturası içinde “Diğer Servisler” başlığı altında sunulacaktır
Turkcell abonesi olmayan kullanıcılarımız ise Turkcell TV+ uygulaması üzerinde sunulan abonelik formunu doldurmak suretiyle yeni bir Turkcell Superonline aboneliği başlatarak Turkcell TV+ hizmetinden yararlanabilirler. Bu koşullarda başlatılan aboneliklerin servis bedeli doğrudan Turkcell Superonline tarafından faturandırılarak tahsil edilecektir.
www.turkcelltvplus.com.tr web sitemiz ya da Turkcell TV+ uygulamalarımız üzerinden servisimizi kullanan siz müşterilerimizin bilgi güvenliği bizler için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

www.turkcelltvplus.com.tr web sitesi ve Turkcell TV+ uygulamaları üzerinden ya da SMS ile abonelik başlatan Turkcell abonelerinin, Turkcell Superonline aboneliği başlatılması ve servis sunumu için zorunlu olan isim soyisim, TCKN, adres ve GSM numarasını içeren kişisel bilgileri Turkcell ve Turkcell Superonline arasında servis aboneliği süresiyle sınırlı olacak şekilde karşılıklı olarak paylaşılmaktadır. Abonelik başlatılması, servis sunumu ve fatura basımı için yasal zorunluluk gereği paylaşılan kişisel bilgiler Turkcell Superonline tarafından özenle saklanır. Bilgi paylaşım onayı abonelerden, Turkcell TV+ servis abonelik başlangıcında alınmakta olup Turkcell ve Turkcell Superonline tarafından saklanmaktadır.
www.turkcelltvplus.com.tr web sitesi ve Turkcell TV+ uygulamaları üzerinden abonelik başlatan Turkcell abonesi haricindeki müşterilerimizin abonelik sırasında paylaştıkları isim soyisim, TCKN, adres ve GSM numarasını içeren kişisel bilgileri Turkcell Superonline tarafından özenle saklanır ve hiçbir koşulla paylaşılmaz.
Herhangi bir abonelik başlatmaksızın www.turkcelltvplus.com.tr web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez. Kişisel bilgileriniz sadece abonelik başlatmak istediğinizde ve sizin bilginiz kapsamında talep edilmektedir. Abonelik başlatılması, servis sunumu ve fatura basımı için Sizin bilgi ve onayınız ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan ve/veya Turkcell ve Turkcell Superonline arasında paylaşılan kişisel bilgileriniz Turkcell ve Turkcell Superonline tarafından korunmaktadır.
Web sitemiz ve/veya uygulamalarımıza girişte kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.
Web sitemizde Turkcell Superonline tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.