Kampanya Bulucu

Turkcell TV+ Kampanyası!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Son olarak İngiltere Premier Lig’inin bile resmi yayıncılığını üstlenen Turkcell TV+’ı çok özel avantajlarla kullanmak isterseniz bu kampanya tam size göre. Hem mobil cihazlardan hem de tablet ve bilgisayarlarınızdan kullanabileceğiniz Turkcell TV+ sadece spor kanallarını değil, film,belgesel,çocuk ve haber kanallarını ücretsiz izleme imkanı sunuyor.

Kaliteli yayın kalitesiyle ister evinizin rahatlığında, isterseniz de yolculuk sırasında dilediğiniz yer ve zamanda Turkcell TV+’ı kullanabilirsiniz. Nerede olursanız olun, hiçbir yayını kaçırmadan izlemek istiyorsanız hemen kayıt olarak Turkcell TV+’ı kullanmaya başlayın.

Eğer gün içinde izleyemediğiniz ve kaçırdığınız programları kaydetmeseniz bile Turkcell TV+’ın geriye alıp seyretme özelliğini kullanarak, istediğiniz programı istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Üstelik internet aramakla uğraşmayın her yerde izleme imkanı yakalayın diye kampanyaya internet paketi de dahil! Tam 5G internet TV keyfiniz bozulmasın diye Turkcell TV+’la birlikte hizmetinize sunulacak. Sadece ayda 9.9 TL’den başlayan fiyatlarla kullanabileceğiniz Turkcell TV+’a başvurmanız ve kullanmaya başlamanız da oldukça kolay.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Turkcell Tv+ hizmetini kullanmaya başlamanız için www.turkcell.com.tr’e girerek başvuru sayfasından GSM numaranız ve Turkcell şifrenizi girerek işlemi onaylamanız yeterli. Şifre almak için ise “SIFRE” yazarak 2222’e mesaj atmanız gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanyanın sona erişiyle ilgili herhangi bir tarih bulunmamaktadır. Turkcell ve Superonline kampanyanın süresi ve şartları hakkında istediği zaman değişiklik yapabilir.

Kampanyanın Şartları Neler?

  • Kampanya Turkcell TV+ servisi ve Turkcell Superonline tarafından sunulmaktadır.
  • Aboneler mobil uygulamalardan “Apple iTunes Store veya Google Play Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanıp ücretli üye olarak faydalanabilmektedir.
  • Turkcell TV+ uygulamasını AppleTV, IOS 7 ve üzeri cihazları, Android 4.X ve üstü cihazlar destekler.
  • Teknik nedenler nedeniyle National Geographic programları maksimum 5 saat geri alınarak izlenebilir.
  • Turkcell TV+ ile en fazla 5 farklı cihaz ile kullanım yapılmaktadır. 6.cihaz ile kullanılmak istenirse bir cihazın silinmesi gereklidir.
  • Turkcell TV+ kampanyasının ücretlendirmelerini buradan inceleyebilirsiniz.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.