Kampanya Bulucu

Turkcell Turbo Avantaj 3 GB Paketi

Turkcell faturalıya geçenlere büyük bir avantaj paketi hazırlamış durumda! Faturalıya geçen herkes tam tamına 3 GB internet, 1000 SMS VE 750 dakika kazanma şansı yakalıyor! Tek yapmanız gereken hattınızı kontörlüden faturalıya geçirmek!

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan Turkcell bünyesinde kontörlü hatlara sahip herkes yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında hattını faturalıya döndürenler iki farklı abonelikten birini seçecektir.

Yıllık ve Abonelik Aylık Nedir?

Bunlar iki farklı ödeme avantajı sunmaktadır. Yıllık abonelikten ancak 29.07.2016 tarihinden sonra aşağıda belirtilen paketlerden birisinden olup ve 90 günden büyük bireysel faturalıdan yararlanan aboneler faydalanabilecektir. Bu paketler şunlardır:

  • Hepsi Bir Arada Tarifesi – Hepsi 100 Paket, Kamu Kurum, Minik, Altın Yaşlar Paket, Çiftçi Bereket Paketi, Faturalı Destek Konuşma Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Altın Yaşlar Duran Bol Paket, Altın Yaşlar Duran Paket, Çiftçi Tarifesi – Her yöne 500Dk, Hepsi Bir Arada Hepsi 300 Paket, Hepsi Minik Paket, Kamu Kurum Avantaj, Her Yöne Minik Paket, Kaçmaz İkili, Kazandıran Maxi Paketi, Kendini Ayarlayan Paket, Çiftçi 1000 Paketi, Her Yöne Ekonomik Paket, Haydi Gel Küçük Paket, Kamu Eko Paket, Yeni Bereket 750 Ekstra Paketi, Ben Yaptım 500, Ben Yaptım, Çiftçi 500 Paketi, Her Yöne Ben Yaptım 500, Haydi Gel Minik Paket, Yapboz 500 Paketi, Kontrol Sende 400 Paketı, Altın Yaşlar Duran Hepsi Paketi, Faturalı AşkMeşk Paketi, Engel Tanımayanlar Tarifesi, Hepsi 1 GB Paketi, Faturalı Nar Paketi, İnterneti Bol 500 Dk 2 Gb, İnterneti Bol 500dk+1GB paketi, Hepsi Eko Paket, Her Yone 2 Saat Paketı, KAÇMAZ 25lik, Karma 500, Kazandıran Midi Ses, Verim 500 Paketi, Ben Yaptım 700 Yeni, Bereket 750 Paketi, Esnafa Minik Paket, Altın Yaşlar Devreden Paket, Yapboz 250 Paketi, Hepsi Bir Arada Tarifesi

Aynı zamanda bu paketlere dahil olup son 90 gün içerisinde faturalı hatlara dönen mevcut müşteriler ise aylık abonelikten yararlanabilecektir. Aylık abonelik ile yıllık abonelik arasındaki tek fark yıllık abonelik ile her ay 39 TL öderken yıllık abonelikte her ay için 50 TL ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca aylık abonelikte sizlere sunulan bir ek avantaj bulunmaktadır. Bu avantaj ise BiP avantajıdır. Her iki paket içinde yenilenme her ay için gerçekleşecektir ve her iki paket içinde paket değişikliği mevcuttur. Bu değişiklik bir sonraki fatura dönemine yansıtılacaktır.

Nasıl Kayıt Olabilirim?

Yıllık aboneliğe kayıt olabilmek için yapmanız gereken TURBO AVANTAJ3GB yazıp 2222’ye göndermenizdir. Ayrıca Turkcell bayilerinden de bu kampanyaya başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. Aylık aboneliğe kayıt yaptırmak için müşteri hizmetlerini aramak, Turkcell bayilerine başvurmak veya hesabımı kullanmaktır. Bu 3 yol ile aylık aboneliğe başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.