Kampanya Bulucu

Turkcell Tablet Kampanyaları

Turkcell son yılların modası olan ve daha kolay kullanım imkânı veren tabletler için birçok farklı kampanya yaptı ve Turkcell tablet kampanyası ile tarifinize ek olarak uygun fiyatlara satın alabiliyorsunuz.

Turkcell tablet kampanyasında en düşük tablet hediyeli tarife 54 lira olarak Huawei adlı marka tablete sahip olabiliyorsunuz. İnternet paketi yükseldikçe ve içine daha fazla konuşma dakikaları yükledikçe fyat orantılı olarak artış göstermiş oluyor. Kampanyaya katılmak için Turkcell faturalı hat sahibi olmanız gerekiyor ve 24 yıllık bir sözleşme ile Turkcell tablet kampanyasından yararlanmış oluyorsunuz.

Hat statünüzde herhangi bir engel yoksa istediğiniz marka ve modeli rahatlıkla alabilirsiniz. Müracaatı ise hat sahibi kendisi yapıyor olacaktır.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir.
Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden, ön ödeme alternatiflerinden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz.
Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz tablet modeli ve aylık tarife ve internet paketi ücreti dahildir.
Kontrat süresince tarife ve internet paketi fiyatı sabit kalacaktır.
Kampanyaya dahil internet paketinden yararlanabilmek için kampanyaya yeni veya mevcut bir faturasız internet hattı ile katılım sağlanmalıdır. Yeni bir faturasız data hattı açıldığında, güncel faturasız hat açılış ücreti ayrıca tahsil edilecektir. Seçilen data paketi 24 ay boyunca her ay müşterinin data hattına otomatik olarak tanımlanacaktır.
Kampanya ücretlerine ek olarak, ilk ay sözleşmeden doğan damga vergisi faturaya ayrıca yansıtılacaktır.
Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ve internet için %5 ÖİV dâhildir. Sözleşmeden doğan damga vergisi, tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
Aylık cihaz ücreti;

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.