Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Yalın ADSL Kampanyası: 64 TL

Cep telefonlarının yaygınlaşmasından sonra ev telefonları artık sık kullanılan iletişim türleri olmaktan çıkmaya başladı. Fakat sabit hat kullanmayan kişiler internet için daha fazla ücret ödeme durumunda kalıyor. Oysa şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile hem limitsiz interneti, hem de ev telefonunu tek fiyat ile alabilirsiniz. Örneğin, 16 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 50 GB adil kullanım kotası olan limitsiz internet ile ALO hizmetini ayda sadece 64 TL’ye alabilirsiniz. Ya da aynı özelliklerde 8 Mbps hıza kadar olan interneti 59 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece ev telefonunu Turkcell Superonline’a taşıyan müşteriler için geçerlidir. Bu nedenle mevcut müşteriler ve zaten ALO hizmetini kullanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece 24 aylık taahhüt veren müşteriler için geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

www.superonline.net internet sitesinde bu kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, telefonunuzun mesaj bölümüne TERFİ yazıp 2220’ye göndererek, ya da size en yakın Turkcell Superonline noktasına başvurarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son başvuru tarihi 1 Ocak 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya başvurarak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri arasında başvurmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyadan Yararlanmak İstiyorum Ama Başka Bir İnternet Sağlayıcısında Taahhüdüm Var.

Turkcell Superonline, bu kampanyada yararlanmak isteyen ama başka bir internet sağlayıcısına taahhüdü olan müşteriler için de bir kolaylık sunuyor. Taahhüdü bozmanızdan kaynaklanacak cezai bedel ödemelerini 123 TL’ye kadar karşılıyor. Bu bedeli de aylık eşit şartlarda tarifenize indirim olarak yansıtacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.