Turkcell Superonline'dan Vestel V Tab LİTE II Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Vestel V Tab LİTE II Kampanyası

Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcıları olma yolunda kararlı olarak ilerleyen Turkcell Superonline bir yandan da yaptığı kampanyalarla tüm teknoloji severlerin ilgisini üzerine çekiyor. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile ayda faturaya ek 9,90 TL ile Vestel V Tab sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vestel kampanyaları ile hiçbir kredi kartı ya da senet gibi yükümlülük altına sokacak bir işlem yapmanıza gerek kalmadan, sadece internet faturanıza ek 9,90 TL ödeyerek Vestel V Tab LİTE II sahibi olabilirsiniz. 24 ay boyunca ödeyip, toplamda 237,60 TL’ye bu cihaza sahip olabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Tablet kampanyasından hem mevcut, hem de yeni üye olan aboneler yararlanabilir. Kampanya sadece DSL üyelerinin katılımına açıktır. Ayrıca kampanyadan yararlanmak istiyorsanız son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Eylül 2015’tir. Fakat cihaz stoklarla sınırlı olduğu için, kampanya süresinden önce stokların tükenmesi durumunda otomatik olarak durdurulacaktır. Eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, stoklarda ki ürünler tükenmeden başvuru yapmanız gerekir.

Kampanya İçin Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Evet, kampanyada ki taksit sayısı 24 olduğu için, 24 aylık taahhüt vermek gerekir. Bulunmuş olduğunuz tarife için 24 ay boyunca kullanma sözü verdiğinizde, sabit fiyat garantisi de almış olursunuz.

Taahhüt Süresinden Önce Aboneliğimi İptal Edersem Ne Olur?

Aboneliğinizi iptal etmiş olduğunuzda kalan ayların tüm taksiti ve bu kampanyadan kaynaklı almış olduğunuz indirim varsa hepsinin tamamı son faturanıza yansıtılır. Yararlanmış olduğunuz ücretsiz hizmetler var ise, onlar da son faturaya yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların aylık ödemelerinin toplamı bu bedelden daha düşük ise, kalan ayları da ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.