Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Vestel V Tab 7 LITE II Kampanyası

Turkcell Superonline, iletişim alanında internet, telefon ve TV hizmeti vermesinin yanı sıra yapmış olduğu cihaz kampanyaları ile de müşterilerine avantajlı fırsatlar sunuyor. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile aylık sadece 9,90 TL ödeyerek Vestel V Tab 7 LITE II sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vestel kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Turkcell Superonline’a başvuru yapan müşteriler 24 aylık taahhüt vermeleri karşılığında, faturaya ek ayda saedce 9,90 TL ödeyerek Vestel V Tab 7 LITE II sahibi oluyor. Toplamda 237,6 TL bedel ödenecek olan bu cihazın taksitleri 24 ay boyunca devam edecek.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu tablet kampanyasından hem yeni, hem de mevcut Turkcell Superonline müşterileri yararlanabilir. Kampanya sadece ADSL müşterilerinin katılımına açıktır ve kampanyadan yararlanabilmek için son ödeme tarihi geçmiş bir faturanın bulunmaması gerekmektedir. Bu şartları sağlayan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya www.superonline.net internet sitesinde, kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, çağrı merkezini arayarak ya da Turkcell Superonline noktalarına başvurarak katılabilirsiniz. Kampanya için 24 aylık taahhüt verilmesi zorunludur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 1 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurarak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için kampanya tarihi dolmadan kampanya sonlanabilir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir ve bir kerede sadece 1 adet cihaz alabilir. TC kimlik numarasından yapılan sorgulamada müşterinin kampanyadan yararlanıp, yararlanılmayacağına bakılır ve ona göre cihaz verilir. Başvuran herkes bu cihaz kampanyasından yararlanmayabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.