Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan VDSL Kampanyası: Ayda 59 TL

Hem uygun fiyata internet, hem de kaliteli internet kullanmayı istiyorsanız, Turkcell Superonline paket ve tarifelerini bir incelemelisiniz. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile ayda sadece 59 TL ödeyerek ışık hızında internet hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler 24 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 75 GB adil kullanım kotası olan VDSL internet paketini ayda sadece 59 TL ödeyerek alabilirler. İnternetin hızı ve adil kullanım kotası üzerinde yapacağınız değişikliklere göre fiyat da değişecektir. Üstelik 1 ay Turkcell TV+ da hediye.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilirler?

Bu kampanyadan hem yeni, hem de mevcut Turkcell Superonline kullanıcıları yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Ayrıca kampanya sadece VDSL altyapının bulunduğu bölgelerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için kampanya tarihleri arasında www.superonline.net internet sitesinden kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak gerekli formu doldurmanız yeterli olacaktır. Ya da Turkcell Superonline başvuru noktalarından başvuru yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 1 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak ve taahhüt vererek kampanyadan yararlanabilirler. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Ekstra Bir Ücret Öder Miyim?

Normal şartlarda standart olarak alınan kurulum ve aktivasyon bedelleri bu kampanya kapsamında alınmayacak ve size hediye edilecektir. Ayrıca abonelik süresi boyunca modem de kullanımınıza tahsis edilecek ve ücret alınmayacaktır. Eğer limitli internet paketi aldı iseniz ve kotayı aştıysanız, o zaman kota aşım bedeli ödersiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.