Turkcell Superonline'dan Üniversiteliye Yalın İnternet Ayda 59 TL | Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Üniversiteliye Yalın İnternet Ayda 59 TL

Turkcell Superonline’dan Üniversiteliye Yalın İnternet Ayda 59 TL

İnternet her kesimden insanın temel ihtiyaçları haline gelse de, hiç şüphesiz en fazla ihtiyaç duyan kesim üniversite öğrencileridir. Üniversite öğrencileri hayatın her alanında internete ihtiyaç duyuyor. Turkcell Superonline bunu bildiği için avantajlı bir kampanya başlattı. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile üniversite öğrencilerine yalın internet ayda 59 TL.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu internet kampanyaları ile üniversite öğrencileri limitsiz fiber interneti 59 TL’ye alacak. Bu internet tarifesi 25 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 75 GB adil kullanım kotası bulunan limitsiz fiber interneti kapsar ve bu tarifenin kampanyasız fiyatı 74 TL’dir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan üniversite öğrencisi olan ve bunu ispatlayan her müşteri yararlanabilir. Yeni kayıt olacak müşteriler istediği adresten yararlanabilirken, mevcut Turkcell Superonline müşterileri farklı bir adrese kayıt yaptırmak şartı ile bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

8 Eylül 2014 tarihinde başlayan bu üniversiteliye internet kampanyası 1 Ekim 2015 tarihine kadar uzatıldı. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapmalıdır. Kampanyanın tekrar uzatılması konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Kampanya İçin Taahhüt Vermem Gerekir mi?

Evet, kampanya sadece 12 aylık taahhüt veren müşteriler için geçerli olacaktır. Taahhüt vermeyen müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Taahhüt vermiş olduğunuzda 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi de almış olursunuz.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz 12 aylık taahhüdü 12 ay dolmadan bozarsanız, o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin tamamı son faturanıza yansıyacaktır. Kampanya kapsamında size ücretsiz olarak sunulan aktivasyon bedeli de son faturaya yansıyacaktır. Kampanya ile verilen modemi çalışır halde ve tek parça olarak teslim etmeniz gerekir. Eğer veremezseniz modem ücreti de sın faturaya yansıyacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ