Turkcell Superonline'dan Üniversiteliye Yalın İnternet 59 TL | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Üniversiteliye Yalın İnternet 59 TL

Üniversite öğrencilerinin evlerinde bulunması gereken en önemli ihtiyaçlardan biri internettir. Bu nedenle internet sağlayıcıları üniversite öğrencilerine yönelik internet kampanyaları düzenlerler. Turkcell Superonline da bunlardan bir tanesi. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile öğrenciler evlerine yalın interneti ayda sadece 59 TL’ye alabilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile üniversite öğrencisi olanlar evlerine yalın internet bağlatmak istediği zaman ayda sadece 59 TL ödeyecekler. Bu internet Fiber ya da ADSL ve sınırsız olacak. 50 GB adil kullanım kotasına sahip internetin hızı 16 Mbps’e kadar çıkabilecek. Ayrıca bu kampanya kapsamında aktivasyon ve modem ücreti de ödemezsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan hem yeni, hem de mevcut Turkcell Superonline aboneleri üniversite öğrencisi olmak şartı ile yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için öğrenci belgesi ile başvuru yapılmalıdır. Yapılan başvurular kontrol edilirken YÖK sisteminin veri tabanı kontrol edilecektir. Bu veri tabanında ki listede yer almayan okullar kampanya kapsamının dışında tutulur.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

8 Eylül 2014 tarihinde başlayan bu kampanya bitmesine yakın sürekli uzatıldı. Şuan için belirlenen son başvuru tarihi 1 Ağustos 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihe kadar öğrenci belgesi ile Turkcell Superonline iletişim merkezine başvuranlar bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanya İçin Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Bu kampanya için 12 aylık bir taahhüt verilmesi gerekir. Verilecek olan 12 aylık taahhüt ile 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi de almış olursunuz. Bu kampanyadan herkes sadece bir defaya mahsus yararlanabilir ve kampanya kapsamında 20 TL’lik indirim sunulur. 12 ayın sonunda fiyat kampanyasız haline döner. Taahhüt bitmeden kampanyadan çıkarsanız o tarihe kadar almış olduğunuz indirimlerin tamamı son faturanıza yansıtılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.