Turkcell Superonline'dan Üniversiteliye Yalın ADSL 59 TL | Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Üniversiteliye Yalın ADSL 59 TL

Turkcell Superonline’dan Üniversiteliye Yalın ADSL 59 TL

İnternete en fazla ihtiyaç duyan kesimlerden biri olan üniversite öğrencilerinin evleridir. Bu nedenle de internet sağlayıcıların en fazla kampanya yaptığı kesimler de bu kesimdir. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile de yalın ADSL interneti 59 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler ayda sadece 59 TL ödeyerek sınırsız internet alabilirsiniz. Kampanya kapsamında alacağınız internetin adil kullanım kotası 50 GB, internet hızı da en fazla 16 Mbps’dir. Üstelik 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile birlikte.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Turkcell Superonline aboneleri için geçerlidir. Ya ilk defa abone olacak olan müşteriler, ya da farklı bir adreste ilk defa başvuracak müşteriler yararlanabilir. Kampanya hem yalın ADSL hem de Fiber internette geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için üniversite öğrencisi olmanız şartı bulunmaktadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında www.superonline.net internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, ya da Turkcell Superonline Abone Merkezlerine başvuru yaparak bu kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Ocak 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Şartı Bulunuyor Mu?

Kampanyadan yararlanabilmek için 12 aylık taahhüt verme zorunluluğu bulunuyor. Taahhüt verilmemesi durumunda kampanya geçerli olmayacaktır. Verilen taahhüdün süresi dolmadan daha düşük bir pakete geçme ya da aboneliği iptal etme durumunda taahhüt bozulur. Taahhüt bozulduğunda o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin tamamı son faturaya yansıtılacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ