Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Üniversiteliye Uygun Fiber İnternet

İnternet çağımızın en temel ihtiyaçlarından biri. Bizim için bir elektrik ve su kadar önemli. Özellikle gençsen ve üniversiteli isen internete olan ihtiyacın kat be kat artıyor. Turkcell Superonline da bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak üniversitelilere özel bir kampanya başlatmış durumda. Üstelik bu kampanya kapsamında fiber internet çok uygun bir fiyata ve şartlarda veriliyor.

Turkcell Superonline’ın yapmış olduğu kampanya kapsamında alacağınız 25 Mbps’e kadar çıkan fiber internet aylık sadece 59 TL’ye. Üstelik sürekli taşınan öğrencilerin halinden anlamak için taahhüdü sadece 12 ay ile sınırlı tutmuş. Bunun da yanında kurulum ve modem gibi ücretler de öğrenciye yansımıyor. Yani artık bu interneti almak için hiçbir mazeret bırakmamış.

Normal şartlarda internet ücreti öderken sabit hat ücretini ayrı olarak ödemeniz gerekir. Eğer sabit hat telefonunuzu Turkcell Superonline’a taşımış iseniz, bu sabit hat ücreti de sizden alınmıyor. İşte tüm bu kolaylıklar ile birlikte hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanyaya katılmanız için acele etmenize gerek yok, kampanya süresi için son tarih 01.01.2015. Bu saye de diğer internet sunucularını kullanıyorsanız, taahhüdünüzün bitmesini de bekleyebilirsiniz. Kampanya da sürekli olarak fiber interneti anlattık, fakat isteyen kişiler ADSL internet ile de bu kampanyadan aynı şartlarla yararlanabilir. Fakat her adres ve kişi için kampanyaya katılım bir defa ile sınırlıdır.

Turkcell Superonline Üniversiteliye Fiber İnternet Kampanyasının detayları:

 • Kampanya 08.09.2014 – 01.01.2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan faydalanmak için yeni TURKCELL SUPERONLINE internet abonesi olmak veya mevcut TURKCELL SUPERONLINE abonesi olarak mevcut abonelikten farklı bir adreste olmak kaydıyla üniversiteli kampanyasından (Fiber veya Yalın ADSL) bir defaya mahsus olmak üzere yararlanılabilir.
 • Bu kampanyadan faydalanmak için Yüksek Öğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olmak ve üniversiteden alınacak resmi öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi aslını ibraz etmek gerekmektedir. Kampanya kapsamına “Diğer Yükseköğretim Kurumlarına” kayıtlı öğrenciler dahil değildir. Kampanya kapsamında olan üniversite listesi için:yok.gov.tr/web/guest/universitelerimiz
 • Her öğrenci bu kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Aboneliğin kampanyadan faydalanan öğrencinin adına olması zorunludur. Bir öğrenci birden fazla üniversiteli kampanyasından faydalanamaz.
 • ALO hizmetinden yararlanmak için Turkcell Superonline’a numara taşımak gerekmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (% 18 KDV ve % 5 ÖİV).
 • Bu kampanya kapsamında sunulan hizmetler veya abonelik bir başkasına devredilemez.
 • Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (tüm vergiler dahil (%18 KDV) 150 TL kurulum ücreti, işbu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i tıklayın.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli (işbu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.