Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Üniversite Öğrencilerine Fiber İnternet 59 TL

Hızlı internet kullanımını avantajlı imkanlarla sunan Superonline kampanyaları, bu defa üniversite öğrencilerine yönelik bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile üniversite öğrencileri 12 ay boyunca fiber internetten ayda sadece 59 TL’ye yararlanabilecek

Kampanyadan yararlanmak isteyenler 12 ay boyunca kullanma taahhüdü vermek durumunda. Kampanya kapsamında sunulan internet paketi sınırsız fiber interneti kapsıyor ve ayda sadece 59 TL. internet hızı 25 Mbps’e kadar çıkıyor. Kampanya kapsamında kullanacağınız internetin adil kullanım kotası da 75 GB olarak belirlenmiş. Kampanya 1 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek. Eğer ev telefonunu Turkcell Superonline’a taşırsanız, sabit telefon ücreti de yansımayacaktır. Fiber internete alternatif olarak yalın ADSL internet hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanacak olan öğrencilerin öğrenci belgesi ya da öğrenci kimliği ile başvurması gerekmektedir. Ayrıca her öğrenci bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilecek. Adil kullanım kotasını aşmış olduğunuzda internet hızınız 1 Mbps’e düşecektir.

Turkcell Superonline Üniversiteliler

Turkcell Superonline Üniversite Öğrencileri kampanyasının detayları şu şekildedir:

o Kampanya 08.09.2014 – 01.03.2015 tarihleri arasında geçerlidir.
o Bu kampanyadan faydalanmak için yeni TURKCELL SUPERONLINE internet abonesi olmak veya mevcut TURKCELL SUPERONLINE abonesi olarak mevcut abonelikten farklı bir adreste olmak kaydıyla üniversiteli kampanyasından (Fiber veya Yalın ADSL) bir defaya mahsus olmak üzere yararlanılabilir.
o Bu kampanyadan faydalanmak için Yüksek Öğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olmak ve üniversiteden alınacak resmi öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi aslını ibraz etmek gerekmektedir. Kampanya kapsamına “Diğer Yükseköğretim Kurumlarına” kayıtlı öğrenciler dahil değildir. Kampanya kapsamında olan üniversite listesi için: www.yok.gov.tr/web/guest/universitelerimiz
o Her öğrenci bu kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Aboneliğin kampanyadan faydalanan öğrencinin adına olması zorunludur. Bir öğrenci birden fazla üniversiteli kampanyasından faydalanamaz.
o ALO hizmetinden yararlanmak için Turkcell Superonline’a numara taşımak gerekmektedir.
o Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
o Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
o İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
o Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (% 18 KDV ve % 5 ÖİV).
o Bu kampanya kapsamında sunulan hizmetler veya abonelik bir başkasına devredilemez.
o Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
o Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (tüm vergiler dahil (%18 KDV) 150 TL kurulum ücreti, işbu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
o Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
o Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
o Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
o Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i tıklayın.
o Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli (işbu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
o Kampanya kapsamındaki paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
o Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.