Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Taksitli Bilgisayar Kampanyası

Turkcell Superonline’dan faturanıza ek olarak yansıyacak taksitlerle dizüstü bilgisayar alabilme şansınız var. Üstelik aylık sadece 24 TL’den başlayan taksitlerle. Taksitler faturanıza ek olarak yansıyacaktır. Samsung ve Fujitsu marka dizüstü bilgisayarlar oldukça cazip ödeme avantajı ve fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık bir taahhüt vermeniz gerekecek. Üstelik yararlanmanız gereken tarife 50 Mbps hız ile 150 GB adil kullanım kotası olan limitsiz fiber internet ve 100 Mbps 250 GB adil kullanım kotası olan limitsiz fiber internet paketlerini almanız gerekiyor. Bu tarifelerin indirimli ücretleri 69 TL ve 99 TL. Alacağınız bilgisayara göre Fujitsu AH 502 Notebook bilgisayarının taksiti 24, Samsung NP300E5A-A0DTR bilgisayarın taksiti ise 29 TL olarak faturaya ek ücret yansıyacak.

Kampanyadan mevcut aboneler ve yeni tarifeye geçecek olan aboneler yararlanabilir. 6 aydan uzun olan aboneler bilgisayar tutarının tam ücretini 24 ay taksit yaptırabilirken 6 aydan daha kısa olan aboneler bilgisayar bedelinin yarısını kredi kartı ile ödemek zorundadır. Kredi kartı ile 3,6 ve ya 9 taksit yapılabilir. Kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek.

Turkcell Superonline Bilgisayar Kampanyası

Birden fazla fiber internet aboneliğiniz olsa da her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Turkcell Superonline Bilgisayar Kampanyasından 24 aydan önce çıkarsanız eğer, size uygulan indirim ve alınmayan ücretlerin hepsi bir kerede yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.