Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Samsung Galaxy Tab 3 LITE Kampanyası

İnternet ve iletişim hizmeti vermenin yanında belirli cihaz kampanyaları ile müşterilerine uygun koşullarda cihaz alma fırsatı da sunan Turkcell Superonline, şimdi tableti olmayan kimse kalmasın diye yeni bir kampanya başlattı. Bu Turkcell Superonline kampanyaları ile şimdi herkes Samsung Galaxy Tab 3 tablet sahibi olabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran Turkcell Superonline müşterileri ayda sadece 14,90 TL ödeyerek Samsung Galaxy Tab 3 LITE sahibi olabiliyor. 24 ay boyunca sürecek olan bu taksitleri faturaya ek olarak ödeyebilirsiniz. Herhangi bir kredi kartı ya da senet gibi şeylere ihtiyaç duymazsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya hem mevcut, hem de yeni Turkcell Superonline müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin turkcell Superonline’a ait vadesi geçmiş ve ya ödenmemiş borcunun bulunmaması gerekir. Ayrıca kampanya sadece DSL müşterilerinin katılımına açıktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir Turkcell Superonline noktasına giderek, Turkcell İletişim Merkezlerine başvuru yaparak, ya da internet sitesi üzerinden başvurarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. www.superonline.net adresinde kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

28 Temmuz 2015 tarihinde başlayan bu tablet kampanyası 1 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaprak ve 24 aylık bir taahhüt vererek kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya İçin Taahhüt Vermek Zorunlu Mu?

Evet, kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler tabletin taksit sayısı kadar, yani 24 aylık taahhüt vermelidir. Eğer bu süre dolmadan taahhüdü bozarsanız, kalan taksitlerin hepsi son faturanıza yansıtılacaktır. Bulunmuş olduğunuz internet paketinden daha üst bir pakete çıkmanız, taahhüdü bozmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.