Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Samsung Galaxy S 8.4 Ayda 59 TL’ye

Turkcell Superonline kampanyaları, cihaz kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Yeni başlayan Samsung kampanyaları ile fiber internet faturanıza ek sadece 59 TL ödeyerek Samsung Galaxy S 8.4 tablet sahibi olabilirsiniz.

İnceliği, hafifliği ve şıklığı ile oldukça ilgi çekici olan bu cihazı kampanyalı şekilde almak için 24 aylık bir taahhüt vermeniz gerekmektedir. Kampanya 1 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar başvuran hem yeni Turkcell Superonline aboneleri, hem de mevcut aboneler kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyadan yararlanabilmek için, şuan başka bir cihaz kampanyasından faydalanmıyor olmanız gerekecektir. Bu kampanya sadece Fiber internet kullanıcılarına sunulduğu için, Turkcell Superonline Fiber internet altyapısı bulunmayan bölgelerde kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanyada belirtilen tutara KDV ve ÖİV vergileri de dahildir. Kampanya şubelerde bulunan cihaz stokları ile sınırlı tutulmuştur. Eğer taahhüt ve taksit süreniz dolmadan kampanyadan çıkmak isterseniz, geriye kalan taksitlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır.

Turkcell Superonline Galaxy Tab S

Turkcell Superonline Samsung Galaxy tablet kampanyasının detayları şu şekildedir:

o Kampanya 01 Ağustos 2014 – 01 Nisan 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
o Kampanyadan hali hazırda başka bir cihaz kampanyası bulunmayan yeni ve mevcut* Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilirler.
o Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
o Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. (% 18 KDV ve % 5 ÖİV).
o Kampanyada belirtilen fiyatlar 24 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
o Müşterinin, Samsung Galaxy Tab S Kampanyası kapsamındaki 24 aylık taahhüt süresi bitiminden önce; sözleşmenin feshedilmesi, taahhütname’deki yükümlülüklerini yerine getirilmemesi nedeniyle veya Turkcell Superonline tarafından aboneliğin feshedilmesi, hizmetin iptal edilmesi ve/veya kısıtlanması halinde kampanya iptal bedeli olarak müşterinin almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedeli aboneye fatura edilecektir. Varsa internet hizmetine ilişkin ek bedeller ayrıca faturalandırılacaktır.
o Müşterinin, Samsung Galaxy Tab S Kampanyası kapsamındaki 24 aylık taahhüt süresi boyunca internet hizmetini ve/veya kampanyasını üçüncü bir kişiye devretmesi halinde müşterinin işbu kampanya ile birlikte (varsa) Turkcell Superonline tarafından sağlanan diğer tüm hizmetleri de iptal edilecek ve kampanya iptal bedeli son faturasına yansıtılacaktır.
o Kampanya stoklarla sınırlıdır.
o Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
o Kampanyaya 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.
o Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
*Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden abonelerin ve yeni abonelerin kampanya kapsamında ilgili cihaz bedelinin yarısının Turkcell Superonline’ın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartı ile 3/6/9 ay kadar taksitlendirilerek ödenmesi zorunludur. Bedelin kalan yarısı Turkcell Superonline faturasına taahhüt süresi ay kadar taksitlendirilerek kampanya kapsamındaki ilk fatura dönemi itibariyle yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.