Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Sabit Fiyatsız Yalın ADSL Kampanyası

İnternet kullanıcılarının en büyük problemlerinden biri ev telefonunu da kullanmak zorunda olmaktır. Eğer kullanmıyorsanız, yalın internet kullanımında telefonlar için belli bir sabit ücret ödemek zorundadır. Turkcell Superonline bu sabit ücreti kaldırıyor ve sadece Yalın ADSL ücreti ile internet sunuyor.

24 aylık bir taahhüt vermenizi gerektiren bu kampanya size 24 ay da fiyatın değişmeyeceği garantisini veriyor. Sunulan avantajlar bununla sınırlı değil 24 ay boyunca 100 dakika her yöne konuşma süresi de size hediye ediliyor. Ayrıca numaranızı taşıyarak gelmiş olduğunuzda Yüzde 40’a kadar indirimli ve avantajlı tarifelerden de faydalanabiliyorsunuz. Üstelik vermiş olduğunuz taahhüt süreleri içerisinde hiçbir zaman modem veya aktivasyon ücretleri ödemenize gerek kalmayacak. Dilerseniz ev telefonu ve limitsiz internet ücretlerini tek faturada birleştirebilirsiniz. Hangi hızda internete ihtiyacınız var ise ihtiyacınıza en uygun interneti seçebilecek duruma sahipsiniz. .kampanya için son gün 1 Şubat 2015.

Turkcell Superonline Yalın ADSL

Turkcell Superonline Yalın ADSL Kampanyasının detayları şu şekilde:

 • Kampanya 9 Eylül 2013 – 01 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan Turkcell Superonline Yalın ADSL’ye başvuracak yeni aboneler ve aboneliklerini Turkcell Superonline Yalın ADSL’ye taşımak isteyen aboneler 24 ay abonelik taahhütü kapsamında yararlanabilirler.
 • Yalın ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Turkcell Superonline Yalın ADSL kotalı erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti 0,0092 TL/MB’dir.
 • Ay içerisindeki veri indirimi 8 Mbps’ye kadar, 6 GB kotalı 25 GB AKK paketinde 25 GB’ye, 16 Mbps’ye kadar 6 GB kotalı 25 GB AKK paketinde 25 GB’ye, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 8Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye ulaştığında internet hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar abone olduğunuz hıza göre düzenlenecektir. (Hız Alanı: AKK)
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden hali hazırda başka bir işletmeci tarafından xDSL hizmeti almayan yeni xDSL aboneleri için kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 100 TL, taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda yeni abonelikle Yalın ADSL’den yararlanan müşteriler için tüm vergiler dahil 38 TL, mevcut abonelikle Yalın ADSL’e geçiş yapan müşteriler içinse 8 TL aktivasyon ücretine ek olarak abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin (varsa tüm vergiler (%18 KDV) dahil 100 TL kurulum hizmeti dahil) toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında sunulan modemler tak&çalıştır özellikli olduğu için kurulum hizmeti sunulmamaktadır. Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem, Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini abonelik sözleşmesinin imzalandığı tarihteki cari fiyatı üzerinden son faturaya yansıtır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.
 • “16 Mbps’ye kadar” paketlerinden yararlanabilmek için hattınızın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattınızın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Turkcell Superonline telefon hizmeti bedelleri ayrıca faturalanacaktır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamında sunulan “24 ay ücretsiz her ay 100 dakika konuşma paketi”nden, sadece sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan ve 24 ay abonelik taahhütü veren müşteriler faydalanabilir.
 • Turkcell Superonline ADSL aboneleri için kullanılan data miktarı mevcut kotalarından düşer ve Adil Kullanım Koşulları’nı (AKK) etkiler. Bu nedenle kotalı ADSL paketi kullanan müşterilerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • 08.2014 tarihinden sonra Yalın ADSL kampanyasına gelen yeni aboneler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.