Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Reeder Tablet Kampanyası

Eğer uygun fiyata hem internet ihtiyacınızı karşılamak, hem de bir tablet sahibi olmak istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmamalısınız. Şimdi Turkcell Superonlie kampanyaları ile ayda sadeec 64 TL ödeyerek hem fiber internet, hem de tablet alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile ayda 64 TL’den başlayan fiyatlarla 100 GB adil kullanım kotasına sahip ve 25 Mbps hıza sahip interneti, bunun yanında ALO Hizmeti ve Reeder marka tableti alabilme şansınız bulunuyor. Dilerseniz aylık ödeyeceğiniz fiyatı arttırarak internet hızınızı ve adil kullanım kotanızı da arttırabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Reeder kampanyaları yeni Turkcell Superonline fiber internet müşterilerinin ve mevcut fiber internet müşterilerinin katılımına açıktır. Yani kampanyadan yararlanmak için Turkcell Superonline fiber internet kullanıcısı olmak, ya da bunun için başvurmak yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu Tablet kampanyasından yararlanmak için kampanya tarihleri arasında herhangi bir Turkcell Superonline İletişim Merkezine ya da bayisine başvurmanız gerekmektedir. Kampanya için yazılı olarak TC kimlik numarası ibraz edilmeli ve 24 aylık taahhütname imzalanmalıdır. Ayrıca geçmiş döneme ait, ödenmemiş borç faturası da bulunmamalıdır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Ekim 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka başvuru yapmış olmalı ve taahhüdü vermiş olmalıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için, tarih dolmadan cihazın tükenmesi durumunda kampanya otomatik olarak duracaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyaya katılarak her kişi en fazla 1 adet cihaz alabilir. Birden fazla aboneliğinizin olması kampanya açısında bir şey değiştirmeyecektir ve her kişi kampanyadan eşit şartlarda yararlanacaktır. Hali hazırda başka bir cihaz kampanyasından yararlanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.