Turkcell Superonline'dan Reeder A8i Quad Tablet Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Reeder A8i Quad Tablet Kampanyası

Sadece internet, telefon ve televizyon ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayan Turkcell Superonline, yapmış oluğu cihaz kampanyaları ile de müşterilerine hizmetleri iyi kullanmasını sağlayacak fırsatlar sunuyor. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile uygun koşullarda Reeder marka tablet alabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Reeder kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Turkcell Superonline’a başvuran müşteriler ayda sadece 69,90 TL ödeyerek hem fiber internet, hem de Reeder A8i Quad tablet alabiliyor. Üstelik alınan fiber internet 75 GB adil kullanım kotasına sahip olan 25 Mbps hıza kadar çıkabilen limitsiz internet.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni fiber müşterilerin, hem de mevcut fiber internet müşterilerinin katılımına açıktır. Fiber olmayan başka bir internet paketi kullanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca fiber internet müşterisi olmasına rağmen hali hazırda bir cihaz kampanyasından yararlanan müşteriler de bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu tablet kampanyasından yararlanmak için kampanya tarihleri arasında www.superonline.net internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, ya da herhangi bir Turkcell Superonline Başvuru Noktalarına başvuru yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuru yapmalılardır. Kampanya tarihinden sonra yapılacak olan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya stokta ki cihazlar ile sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak fiber internet müşterisi olmanız gerekir. Ayrıca şuan için aktif olan başka bir cihaz kampanyasından da yararlanmıyor olmanız gerekmektedir. Bu kampanyadan her kişi sadece bir cihaz alarak faydalanabilir. Birden fazla internet aboneliğiniz olsa da bu kural değişmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.