Turkcell Superonline'dan Reeder A8i Quad Tablet Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Reeder A8i Quad Tablet Kampanyası

Turkcell Superonline, geçmişte yapmış olduğu cihaz kampanyalarını, süresi bittikten sonra stoklarda bulunuyorsa ve talep çok ise yeniden başlatıyor. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile Reeder A8i tableti ayda sadece faturanızda 69,90 TL ödeyerek alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Reeder kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında Turkcell Superonline’a başvuru yapan müşteriler 24 ay boyunca ayda fiber internet faturası ile birlikte toplamda 69,90 TL ödeyerek Reeder A8i Quad tableti alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 24 aylık taahhüt vermek.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Fiber internet müşterilerinin katılımına açıktır. Fiber internet kullanmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan faydalanabilmeniz için bulunduğunuz yerde Turkcell Superonline Fiber İnternet altyapısı bulunmalıdır. Kampanyadan sadece mevcut müşteriler yararlanabilir. Yeni müşteriler kampanyadan faydalanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için kampanya tarihleri arasında www.superonline.net internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak ya da herhangi bir Turkcell Superonline başvuru noktasına giderek 24 aylık taahhüt karşılığında kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son başvuru tarihi 1 Haziran 2016 tarihine kadar ertelenmiştir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka başvuru yapmalılardır. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurular kampanya kapsamına alınmayabilir.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz 24 aylık taahhüdü, zamanından önce bozarsanız, tablet için kalan taksitlerin geri kalanı son faturanıza yansıtılacaktır. Ayrıca bu kampanya ile size sunulan indirimler ve ücretsiz hizmetler de yine son faturaya yansıtılacaktır. Bu süre içerisinde daha düşük bir internet paketine geçmeniz halinde, hattınızın kapanması ya da aboneliğin iptali durumunda taahhüt bozulmuş sayılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.