Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Özel Tasarım Ev Telefonu Kampanyası

Turkcell Superonline, internet ile ilgili kampanyalarının yanında ev telefon ve hatları ile ilgili kampanyalar da yapıyor. Kampanya ile faturaya ek sadece ayda 9,90 TL’ye SwissVoice ePure özel tasarım telefonu satın alabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında almayı istediğiniz bu telefon için herhangi bir kredi kartı vs. gerekmiyor. Sadece internet faturasına ek olarak ödeyeceğiniz 9,90 TL yeterli olacaktır. Hem siyah, hem de beyaz renk seçeneği bulunan, özel tasarım ve üstün teknoloji bu telefon için kampanyanın son günü 1 Şubat 2015. Kampanyadan hem yeni aboneler, hem de mevcut aboneler yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin son ödeme tarihi geçmiş ya da ödenmemiş faturasının bulunmaması gerekiyor. Kampanya için Fiber İnternet aboneliği şartı bulunuyor ve her fiber internet abonesi sadece bir adet cihaz alabilme hakkına sahip. Eğer taksitler bitmeden taahhüdünüzü bozdurmak isterseniz, geriye kalan taksitlerin hepsini bir kerede ödemeniz gerekecektir.

Turkcell Superonline Ev Telefonu

Turkcell Superonline SwissVoice Ev Telefonu Kampanyasının detayları şu şekilde:

o Kampanya 01.02.2015’e kadar geçerli olup, kampanya kapsamında sunulan ürünler stoklar ile sınırlıdır.
o Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni fiber müşterileri yararlanabilir.
o Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
o Kampanyadan yararlanmak isteyen yeni/mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir.
o 1 (bir) Fiber internet müşterisi en fazla 1 (bir) adet ev telefonu alabilir. Kullanıcının birden fazla fiber internet aboneliği olsa dahi, bu kural geçerli olacaktır.
o Ev Telefonu Kampanyasından yararlanan fiber internet müşterilerinin ev telefonu taksitleri, kullanmakta oldukları internet paketlerinin aylık faturasına ek olarak ücretlendirilecektir.
o Müşteri, Ev Telefonu Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa, Turkcell Superonline, kampanya iptal bedeli olarak; müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitleri mahsup ederek geriye kalan tutarı müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
o Müşterinin, kampanyadan yararlandığı süre boyunca fiber internet hizmetini veya kampanyasını üçüncü bir kişiye devretmek istemesi halinde bu talep Turkcell Superonline tarafından karşılanmayacak, müşteriye Ev Telefonu Kampanyası ile diğer tüm hizmetlerine ilişkin taahhütleri sona erecek ve müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitleri mahsup ederek geriye kalan tutarı müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
o Turkcell Superonline, Ev Telefonu Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir. Turkcell Superonline müşterileri kampanyaya 0850 222 0 222 Superonline Müşteri Hizmetleri, tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri ve Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarından katılabilir.
o Müşteriler, Ev Telefonu Kampanyasına katılmak için Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarına www.superonline.net internet adresinden ulaşabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.