Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Kablosuz İnternet Alanını Genişletecek Bir Kampanya

İnternet kullanıcılarının en fazla dert ettiği sorunlardan biri de kablosuz internetin her yerde çekmemesidir. Turkcell Superonline kampanyaları ile artık bu sorunu da çözebilirsiniz. Şimdi TP-Link kampanyaları ile alacağınız cihazı kullanıp, internet alanınızı genişletebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile herhangi bir kredi kartı ile ödeme yapmanıza gerek kalmadan, sadece internet faturanıza ek bir ödeme ile alacağınız TP-Link AC750 RE200 cihazı ile kablosuz internetin alanınızı maksimum seviyeye kadar çıkarabilirsiniz.

Bu Cihaz İçin Ne Kadar Ödemem Gerekecek?

İster peşin olarak, isterseniz fatura ek taksitli olarak bu cihazı satın alın, fiyat değişmeyecektir. Cihazın toplam bedeli 120 TL’dir. Bunu 12 ay boyunca ayda 10 TL olarak ödeyebilme şansınız bulunuyor.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek

Bu kampanya için belirlenen tarih aralığı 13 Nisan 2015 ile 1 ocak 2016’dır. Bu tarihler arasında kampanyadan yararlanmak için başvuru yapabilirsiniz. Bu cihaz kampanyası stoklarla sınırlı tutulduğu için belirlenen tarihten önce cihazın tükenmesi durumunda kampanya sona erecektir.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan tüm Turkcell Superonline fiber internet müşterileri yararlanabilir. Yararlanmak isteyen müşterilerin geçmiş döneme ait ve son ödeme tarihi geçmiş bir internet faturasının bulunmaması gerekiyor.

Bu Kampanya İle Kaç Tane Cihaz Alabilirim?

Kampanya kapsamı gereği, müşteri bazlı başlayan bu kampanya ile kaç tane aboneliğiniz olursa olsun, her kişi bu kampanyadan sadece 3 cihaz alarak faydalanabilir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan 0850 222 0 222 numaralı çağrı merkezini arayarak, ya da Turkcell Superonline İletişim Merkezlerine başvuru yaparak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Başvuruyu bizzat kişini kendisinin yapması gerekir, başkası adına başvuru yapılması kabul edilmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.