Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan Işık Hızında İnternet 49 TL

Turkcell Superonline ile artık kaliteli ve hızlı interneti çok daha uygun bir fiyata alabilirsiniz. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile hem ışık hızında limitsiz fiber interneti ve ALO hizmetini ayda sadece 49 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile 25 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 75 GB adil kullanım kotasına sahip olan limitsiz fiber internet ile ALO hizmeti ayda sadece 49 TL olarak alabilirsiniz. Üstelik 24 ay sabit fiyat garantisi ile bu kampanyadan alabilirsiniz. Üstelik ilk 6 ay boyunca internet 2 kat hızlı olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Turkcell Superonline’a numaralarını taşıyarak gelen tüm aboneler yararlanabilir. Eğer ALO hizmetinde ki indirim faydalanmak istiyorsanız, bu servisi daha önce kullanmamış olmanız gerekiyor. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için 24 aylık bir taahhütname vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Şubat 2014 tarihinde başlayan bu kampanya sürekli olarak uzatıldı. Şuan için kampanyaya son başvuru tarihi olarak 1 Ocak 2016 belirlendi. Kampanyanın tekrar uzatılıp, uzatılmayacağı konusunda bir bilgi yok. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihe kadar başvuru yaparak 24 aylık taahhüt vermelilerdir.

Kampanyadan Hangi Şartlarda Yararlanabilirim?

Öncelikle kampanyadan yararlanabilmek için bulunmuş olduğunuz yerde Turkcell Superonline fiber internet altyapısının bulunması gerekir. Bu altyapının bulunmadığı yerlerde doğal olarak kampanya da geçersiz olacaktır.

Taahhüt Bitmeden Kampanyadan Çıkarsam Ne Olacak?

Kampanyadan çıktığınız tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin hepsi ve yararlandığınız ücretsiz hizmetlerin hepsi son faturanıza yansıtılır. Aktivasyon ve kurulum ücretleri de bunlara dahil. Eğer kalan ayların taksitleri bu tutarlardan daha düşük ise, bu tutarı da ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.